Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jestem pewna 29

jaki wózek wybrać ??? poradzcie mi proszę ! rodzę w zimie.

Polecane posty

Gość gość
Ja wlasnie mam wozek wielofunkcyjny, jest to naprawde praktyczny zakup, a nasz Durango jest wyjatkowy, przede wszystkim ze wzgledu na jego duze pompowane kola, daja rade w kazdym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując wózek na zime zwracaj uwage na to aby gondola była duza i aby wózek miał pompowane koła . Ja miałam termin na listopad i wybrałam Anex Sport własnie z dużą gondolą i z dobrą amortyzacją. Używaliśmy jej do połowy kwietnia a teraz juz spacerówka . Materiały są impregnowane co na zimę jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując wózek na zime zwracaj uwage na to aby gondola była duza i aby wózek miał pompowane koła . Ja miałam termin na listopad i wybrałam Anex Sport własnie z dużą gondolą i z dobrą amortyzacją. Używaliśmy jej do połowy kwietnia a teraz juz spacerówka . Materiały są impregnowane co na zimę jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimowy wózek powinien byc dobrze amortyzowany i dosc duza gondole miec bo tam dzidzia leży w kombinezonie i grubym kocu. Wiec aby było wygodnie gondola duza. Ja wybrałam jak gosc powyżej. Anex Sport wlasnie ze wzgledu na duza gondole i ta amortyzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam również odpowiedzi na forach. I doświadczone mamusie dużo mi pomogły. Przy ich pomocy wybrałam wózek wielofunkcykny 3w1 Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anex Sport. Posiada duże pompowane skrętne koła i podwójną regulowaną amortyzację która na zimowe spacery na pewno się przyda . Jest lekki i łaty do prowadzenia. Dzięki długiej rączce łatwo się podbija pod krawężniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa i używam go drugą zimę. Rewelacja. Gondolka i spacerówka są fajnie zabudowane i dosyć duże więc nigdy nie mam problemu z miejscem dla dziecka nawet zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli podoba się Anex Sport to polecam. Wózek wielozadaniowy, jeźd******ażdym terenie a dziecko ma duży komfort podczas podróży. Wózek prosty w obsłudze i na razie bezawaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anexa Sport. Daje radę po dużym śniegu jeździć i to bez problemu. Bardzo fajnie zabudowana i cieplutka gondolka w której na razie jeździmy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem aż tyle ludzi ma ten wózek ??? Ja może jestem inna ale mi bardzo spodobał sie wózek z firmy Tutek a dokładnie model Timer. Wózek okazała sie nie tylko przepiękny ale mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również posiadam Anexa Sporta i na pewno polecę ci ten wózek. Super wykonanie, jakościowo dobre ,przewiewne materiały no i rewelacyjna amortyzacja. Ma wszystko czego oczekiwałam od wózka. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Anex Sport. Ten wózek jest idealny na każdą porę roku. Duze koła pompowane i podwujna amortyzacja dają ogromny komfort dla dziecka i rodzica. Zima , lato :-) śnieg czy piasek .... poradzi sobie w każdym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś ma Mutsy iGo? Bardzo poważnie rozważam właśnie ten wózek, ciekawa jestem opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma go moja koleżanka, niby fajny jak nie masz większych wymagań ale jak masz nierówne drogi i chcesz podróżować komunikacją miejską to lepiej się sprawdzi Amelis dzięki tej podwójnej amortyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam doradziono na zimę wózek na duzych pompowanych kołach i z podwójną regulowaną amortyzacją. Anex Sport. Super sie sprawdził jako wózek zimowy gondolowy a juz wiosną przedzliśmy do wygodnej i duzej spacerowki. Dobra jakosc materialów. Duzy wygodny lekki do prowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zamierzam oszczędzać na wygodzie mojego dziecka i celuję w baby jogger summit to jest coś takiego http://wozimysie.pl/kategoria/baby-jogger Mój mąż nie jest przekonany, ale dla mojego maluszka kupiłabym wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaLe
Anexy są bardzo fajne! Sama mam model discovery i jestem z niego zadowolona. Wózek zgrabny, poręczny, zwrotny i wygodny. A głęboka gondola świetnie chroni maluszka przed zimnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy np. wózek 3 w 1 kupiono za 900 zł i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkannaa

Anex Sport - my mamy i się dobrze teraz sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy zima czy inna pora roku, anex się sprawdzi, jest pomyslany jako wozek całoroczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

anex e type - ktos posiada? szukam opinii? podoba mi sie bardzo wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My użytkujemy anex e/type. Ma świetną jakość i jest 2w1 więc masz od razu spacerówkę 🙂 Osobiście uważam, że lepszej opcji nie mogłam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×