Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatniarz-psyko

Obraz psychopaty - Shatyn

Polecane posty

Gość szatniarz-psyko

"On i Mam dość ktoś niedawno napisał, bodajże Otulona, że autor topiku gra w swoją grę, to prawda. Ja mogę powiedzieć, czemu czasami czytam ten topik, można powiedzieć, że bywam tu regularnie tydzień dwa, potem mam przerwę czasami i kilka miesięcy i znów mnie tu ciągnie. Shatyn jest wypisz wymaluj, identyczny z pewną osobą z mojej rodziny. Ten sam poziom (a raczej jego brak), ta sama pogarda i nienawiść do innych, ten sam wstrętny i oślizły charakter budzący odrazę. I ta sama chęć dowalenia każdemu, aby przez moment poczuć się lepiej w swoim świecie. Teraz napiszę kilka słów o tym, jak wygląda życie tej osoby z rodziny, realne życie. Otóż, odwrócili się od niego wszyscy, dwa rozwody, jeden zerwany konkubinat. Dzieci i wnuki unikają go jak ognia, znajomi się odsunęli, przyjaciół nigdy nie miał. Nikt nie utrzymuje z nim kontaktu. Myślicie, że czegoś go to nauczyło? Nie, nie zmienił się, nawet nie próbuje udawać, gdyż jak twierdzi, po co mam się zmieniać, to już nic nie da i tak nikt do mnie nie przyjdzie. Oto obraz końca psychopaty. I w jakiś sposób tacy chorzy ludzie mnie fascynują. Dlatego lubię się temu przyglądać, nie liczę przy tym na jakiekolwiek zmiany zmiany, trzeba by było wymienić takiemu mózg,a to jak wiadomo na chwilę obecną medycznie jest poza zasięgiem " Ten ktoś z rodziny jest tak samo paskudny jak Shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997 wytrych666 GHAH
Psychopata nic nie znaczy! Psychopata lubi się rozmnazać! Psychopata ma w głowię pracę na nędznym stanowisku z reguły i chce ludźmi dowodzić! Psychopata najmuje ciuli, albo ciulem zostaje! Poganiaczem! Psychopata jest jedynie znany swoim pracownikom und pracodawcom! Psychopaci ujawniają sę jeśli dojdzie do dramatu, albo go ludzie do sądu podadzą! Psychopata boi się ludzi inteligentniejszych i tych nad którymi władzy nie ma! Psychopata czyni spustoszenie w wąskiej grupie społecznej, które rozrasta się na straty globalne! Psychopaci z reguły mają zawyżoną samoocenę i poczucie mocy! Z psychotami und u psychopaty, czy tam z psychopatą nikt nie chce pracować! Psychopaci to parobasy systemowe często z charakteropatiami, socjopatiami utajonymi i aspołecznością! Wnikają w czyjeś życie i nic nie wiedzą się, a starahą się prześwietlać jego psychikę! Często mieli życie ubogie za młodu, lub popadają w nałogi! Od alkoholu się nie uzależniają, bo nie mają czasu na picie! Korporacje, firmy, spółdzielnie to ich miejsca pracy! Są wesołkowaci, lub depresyjni, ale tego nie wyłapie fachowiec! IQ przeciętne, użytkowe i braki empatii! Chęć dominacji na małym polu (miejsca pracy zamknięte typu produkcja, gastronomie, sklepy z alkoholem i prace słabo rozwijające nie wymagające wielkiego myślenia und wysiłku) w swoim bagnie w którym czują się jak ryby w wodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×