Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malody2012

ASTMA!! PROSZĘ O PORADY

Polecane posty

Gość wifigdańsk
autorko-niech mama idzie do alergologa(trzeba miec skierowanie od ogólnego) i zrobi testy,potem -jesli potwierdzi się astma-odczulanie.ja odczulałam się 4 lata i praktycznie nie mam objawów ani potrzeby brania leków od 2005r. kirey to zaczełam odczulanie. znikneły wszystkie choroby,katary,przeziebienia,zapalenia oskrzeli ktore miewałam co poł roku z koniecznoscia otrzymania zastrzyku ratującego życie.tak wiec odczulanie-bardzo wazna rzecz-mnie pomogło w 100%. dodam ze potem urodziłam 2 dzieci(zdrowych:) ) ,wiec chwile w których juz zegnałam się z zyciem zastąpiły chwile otrzymania najwyzszej ze wszystkich wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irennak
Będę chciała kupić za jakiś czas inhalator i myślę nad modelem Alergia Stop. Raz, że to polskiej marki sprzęt, a dwa, że produkuje dostatecznie małej wielkości lek w mgiełce, także można tutaj prowadzić terapię też dolnych dróg, a nie tylko gardła, czy nosa. Właśnie do nawracającego zapalenia płuc bym potrzebowała inhalatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można szybko podać lek w moim inhalatorze Sanity Simple. Jak sobie przypomnę poprzedni sprzęt gdzie inhalacja trwała naprawdę długo a i tak efekt był mizerny, to teraz jest dużo lepiej. Wydajna, dokładna inhalacja bez strat leku. Co do leczenia to urządzenie jest przystosowane do transportowania leku do płuc, ale też górne drogi z pożytkiem można inhalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkasprysak
Kupiłam Pro Sanity wiosną i cały czas działa sprawnie, szybki, z regulacją wielkości cząstki leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wynalazkiem jest model Baby – prosty w obsłudze, dobre tempo rozpylania aerozolu tak żeby sobie nawet małe dziecko poradziło bez bólu i bez dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fajnym poziomie aerozol produkuje nam Pro, myślę tutaj o szybkości, bo na aerozol długo się nie czeka i też o jego przetworzeniu – łatwo się mgiełkę wdycha, nie jest dusząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam inhalator ostatnio bo wiele osób mi samą metodą polecało i aparat mam Alergia Stop, nazwa jest trochę myląca bo poza alergią można na nim też inne kuracje prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie do domu inhalator ostatnio i się przydaje, można szybciej infekcje zwalczyć a moje dzieciory to ciągle coś podłapuję, aparat mam polski Sanity Pro i sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawadzkasara
Wydajnie chodzi nasz Baby, fajny dostosowany do dziecka automat, jest ciszej jeśli chodzi o kompresor niż się nastawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekam na inhalator Baby wygląd i kształt jest pod dziecko bo trochę przypomina zabawkę tak z obudowy, ale plusem tego modelu jest też to że dorosły też może sobie tutaj aerozol pobrać bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wysoką wydajność generuje aerozol Alergia Stop my go właśnie kupowaliśmy w związku z alergią syna, ale tak naprawdę kurację można też zrobić tutaj przy infekcjach, zapaleniach, przeziębieniach, czy tak na wszelki wypadek żeby chociażby nawilżyć sobie drogi oddechowe przesuszone od klimy choćby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam zielone światło na mój inhalator Baby super przyjazne dla dzieci, już sam wygląd zachęca a nie odstrasza, poza tym cicho pracuje i szybko podaje lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jak najbardziej pozytywnie się wypowiedzieć o modelu Baby Sanity, inhalator nie marnuje leku, aerozol jest łatwy we wdechu, w każdym razie nasze córki normalnie przyjmują lek i nie męczą się przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnnaaaa
Niestety również wykryto u mnie dwa tygodnie temu astmę. W związku, z czym chciałabym się dowiedzieć, czy choroba ta uniemożliwi mi np. wyczynowe uprawianie sportu lub, czy istnieją jakieś inne ograniczenia związane z tą chorobą? Dla zainteresowanych informacje na temat przyczyn i objawów astmy można znaleźć na stronie http://www.totylkoastma.pl/. Jednak interesuje mnie jeszcze czy choroba ta wpłynie jakoś znacząco na zmianę mojego dotychczasowego stylu życia, zaznaczam, że amatorsko uprawiam gimnastykę artystyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza555
A czy ktoś stosuje może tlenoterapię przy leczeniu astmy? Podobno efekty są bardzo dobre. Jak będę u lekarza to o to zapytam, bo teraz koncentrator tlenu można nawet mieć w domu. Na oterapia.pl widziałam takie urządzenie nawet w formie przenośnej którą można zabrać do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto zajrzeć na http://rankinginhalatorow.pl/ mi się te zestawienie przydało można było w parę chwil złapać rozeznanie co do inhalatorów zrobionych pod kątem uzywania przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja jest inhalator który myśmy kupowali jakiś czas temu, mogę polecić. Wygodny wydajny nie wytraca niepotrzebnie aerozolu a tym samym lekarstwa. Nadaje się do stosowania w roztworach soli fizjologicznej i z klasycznymi lekami do podawania wziewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert

Dostaliśmy inhalator Sanity Pro w prezencie od szwagra który jest z kolei chrzestnym naszej córki i to właśnie kupował bardziej z myślą o dziecku. Sam inhalator jak najbardziej się przydaje i to nie tylko córze ale nam z żoną tak samo. Inhalacja szybka, wygodna, nie męczy, nie dusi, nie sądziłem że aerozol będzie tak przyjemnie wpływał na gardło itd., fajnie łagodzi jakieś podrażnienia zapalenia i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Również szukałam dla swojego dziecka dobrego inhalatora i trafiłam na model Baby od Sanity i okazuje się, że to rzeczywiście dobry sprzęt, który przy dziecku bardzo dobrze się sprawdza, myślę że warto po niego sięgnąć. Bardzo dobrze się sprawdza jesienią i wiosną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 11.09.2019 o 13:44, Gość mik napisał:

Również szukałam dla swojego dziecka dobrego inhalatora i trafiłam na model Baby od Sanity i okazuje się, że to rzeczywiście dobry sprzęt, który przy dziecku bardzo dobrze się sprawdza, myślę że warto po niego sięgnąć. Bardzo dobrze się sprawdza jesienią i wiosną.

 

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×