Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaaaaasssssssswewe

Gdzie online można obstawiać zakłady na mecze?

Polecane posty

Gość aaaaaasssssssswewe

Znacie jakieś zaufane stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan gracz
u każdego buka Pinnacle Bet at home William Hill Tobet Unibet i dziesiątki innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssswewe
ale gdzie mogę zrobić to mając tylko internet, bez udania się na miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssswewe
najlepiej żeby była to stronka w języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan gracz
no właśnie na stronach tych buków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezwględny polako
ja polecam BAH i Betsson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poleciłbym betfair
ale obecnie ustawa hazardowa zabrania zawierania zakładów przez internet czekam na dzien w którym to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssswewe
jakie można ponieść konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan gracz
żadne, nikt nikogo nie ściga, a nawet jak zacznie ścigać, to będzie tylko wykroczenie a nie przestępstwo, także nie rozumiem na co tu czekać, chcesz grać to graj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poleciłbym betfair
może złapią a może nie to zależy od Twojego daru przekonywania jeśli masz już pomysł jak wyjaśnić nagły wzrost dochodów to ok ale jak nie to daj sobie spokój bo Ci skasują 90% i będziesz dodatkowo zagrożona więzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan gracz
za wykroczenie grozi co najwyżej grzywna a nie więzienie poza tym skąd mieliby wiedzieć o wzroście dochodów?? przecież się tym nie chwalę :D wygrane przelewam na konta NETELLER, SKRILL i Click2pay, do każdego mam kartę płatniczą, skarbówka może mi skoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltkolm
Chyba zdecydowanie najlepiej przez interrnet, zobaczcie to - http://serwisbukmacherski.com/sportingbet/ Oni mają najlepsze promocje na start i kursy - można zarabiać naprawdę przyzwoite pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pitolicie o jakimś zakazie! Zakaz na hazard jest tylko w lokalach, chodzi o maszyny do gier itp. a nie o bukmacherke internetową, tymbardziej że 95% buków jest zarejestrowanych poza granicami Polski. Ja gram od 2 lat na Sportingbecie i nawet podatku nie musze płacić, bo np. expekt czyli Polski bukmacher pobiera 10% podatku od wygranej. Sportingbet jak i inni zagraniczni bukmacherzy są zarejestrowania w tzw. "rajach podatkowych" czyli krajach które od wygranych nie pobierają zadnego podatku... Grając więc u takiego buka podlegam prawu tego państwa w którym bukmacher jest zarejestrowany, zatem podatku płacic nie musze! I tak jak mówie gram od 2lat i nawet skarbówka nic na to zrobić nie może, to jest najlepsze ;) Dzis akurat zarządziłem sobie kolejną wypłate 350zł ;) Ja tak gram żeby wyciągnąć 400-800zł na miesiąc żeby mi się rata kredytu "sama" spłacała z tej kasiory ;) Pozdro dla kumatych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jakie grasz stawki,zawsze wychodzisz miesiecznie na plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak mówi, że nie lubi obstawiać przez internet, bo jakoś nie ma zaufania. Co prawda długo nie gra i raczej spontanicznie, ale mówi, że woli iść do Toto-mixa i na spokojnie sobie usiąść i poanalizować. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W toto-mixie trzeba płacić złodziejski podatek, poza tym nie wiem jak może być wygodniej od domowego zacisza z dostępem do analiz i statystyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obstawiajcie. Rachunek [prawdopodobieństwa - na dłuższą metę nie macie szansy wygrać. A przynajmniej statystycznie niewiele osób. Dzieki czujowi nie wygra sie, mozna jedynie na valuebetach albo surebetach. Te drugie są nielegalne, wiec blokuja konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj, mój chłopak gra od niedawna w Totolotku i już zdarzyło mi się wygrać. Więc myślę, że nie nie ma sensu tak generalizować. Owszem bardzo interesuje się piłką nożną, ale doświadczenia nie ma dużego. Po za tym to nawet ja wiem, że piłka nożna i inne sporty są bardzo nieprzewidywalne i nikt nie ma na to wpływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dla ludzi, jeśli ktoś się interesuje piłką nożną to dla niego gra w takim Totolotku może być formą sprawdzenia swoich umiejętności i analizy. Nie ma co dramatyzować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego faceta w ulubionych widzę taki adres może komuś się przyda http://typuj.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikio33
Z tego co mi chłopak powiedział to obstawia tutaj http://serwisbukmacherski.eu są tam też ciekawe newsy i typy ogólnie podobno serwis wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muka_buka
BET365.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomokot
Ja polecam http://www.nwsport.pl/ świetny, profesjonalny serwis, w którym można rozwijać swoje umiejętności bukmacherskie. Dzięki poradom ekspertów oraz licznym informacjom na temat rozgrywek, nawet początkujący gracz ma szansę na trafne typy i zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagger14
Tym, którzy chcieliby obstawiać, ale nie czują się zbyt mocni w typowaniu, bo np. nie znają się zbyt dobrze na piłce, polecam serwisy z płatnymi typami bukmacherskimi. Polega to na tym, że kupujemy typ na określony mecz, a potem podejmujemy ewentualną decyzję o obstawianiu. Jeśli chodzi o polskie strony, na których takie typy można kupić to jest ich sporo – przykładem może być leeder.pl , który do tej pory ma skuteczność typowania 90 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka21
teraz to rivalo. w czasie mistrostw wygrałam stawiając na naszych siatkarzy :) złote chłopaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znakomity narzędziem analitycznym dla każdego, kto chce typować wyniki meczów u bukmachera, jest serwis www.playsport.pl. Można tutaj znaleźć tabele z wynikami i najbardziej zaawansowane statystyki piłkarskie. Plusem jest to, że pojawiają się tutaj wyniki z ponad 100 lig i systemy bukmacherskie, które naprawdę mogą przynieść korzyści finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie na stronę www.playsport.pl. Znajdziesz tam nie tylko wszystkie aktualne wyniki meczów piłkarskich, ale i najbardziej zaawansowane statystyki i systemy bukmacherskie, które są podstawą, aby rzeczywiście zarabiać na typowaniu meczów u bukmachera. Serwis zawiera statystyki z ponad stu lig. Aby z niego korzystać, wystarczy tylko zarejestrować konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić stronę www.playsport.pl. Można tutaj znaleźć najlepsze narzędzia analityczne na rynku, które pozwolą korzystnie typować mecze u bukmachera. Na stronie dostępne są aktualne wyniki meczów, zaawansowane statystki piłkarskie z ponad stu różnych lig, systemy bukmacherskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×