Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lessawer

SUPLEMENTY DIETY- JAKIE POLECACIE???

Polecane posty

Gość joannachmiel
Ja od długiego czasu zmagałam się z ogromną suchością skóry, wysuszały mi się nawet oczy, bardzo mi łzawiły. Koleżanka poleciła mi suplementację Neoglandyną, i rzeczywiście objawy ustąpiły, także polecam Wam, jak macie podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiadk
Od ponad roku stosuję suplementy - witaminy wellnesspack. Odczuwam po nich znacznie mniejsze zmęczenie organizmu, moja skóra wygląda zdrowiej i nie choruję. Produkty są certyfikowane przez wiele organizacji zdrowia, także wiem, że na pewno spełniają swoje zadanie, więcej na ich temat https://oriwellness.pl/suplementy-diety-oriflame-wellnesspack/ Polecam szczególnie tym, którzy są świadomi i nie traktują suplementów diety tylko jako mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betibeata
ja tez jak Joanna polecam Neogladynę :) Miałam bardzo suchą, podrażnioną, wręcz łuszczącą się skórę. Dopiero to przyniosło efekt. Tam w składzie sa oleje np. z ogórecznika czy olej lniany. Bardzo dobry produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, z neoglandyny są super, bardzo dobry efekt, kwasy omega w składzie i oleje. Brałam, więc chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że suplementy najlepiej kupować w aptece. Gdzieś niedawno czytałam, że większość suplementów w internecie jest podrabianych. Więc niezależnie co byś kupiła to w składzie może być coś innego. Ja suplementy zazwyczaj kupuję w swojej aptece www.aptekaosowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatagaluk
Zdecydowanie i ja się podłączę! Neoglandyna ns suchą cerę, problematyczną czy też atopową doskonale się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam suplementować się komplesowo. Ja np. zażywam codziennie selenium Bonus - zawiera witaminy A B C I E oraz cynk i selen. Bardzo dobra kompleksowa formuła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wasz ruch jest bardzo ograniczony i szukacie suplementów diety które wspomogą wasz układ i ograniczą problemy z bólem stawów i mięśni to Cortinol Forte https://www.złotewachlarze.pl/cortinol-forte-opinie/ jest idealnym rozwiązaniem. Największe jego zalety to skutecznie zwalcza ból stawów i mięśni, niweluje stan zapalny, zmniejsza stres w mięśniach, wzmacnia więzadła i stawy wpływa na zwiększenie elastyczności tkanek. Stosuje od jakiegoś czasu i naprawdę działa wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×