Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cywilna34

piosenka na wejście czy na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość cywilna34

Chodzi mi lifehouse you and me http://www.youtube.com/watch?v=ac3HkriqdGQ Nie wiem czy wybrać ją jako piosenkę na wejście czy pierwszy taniec. Ślub w plenerze cywilny. Jak myślicie, do czego lepiej pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bardziej
pasuje na wejście niż na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilna34
No przecież nie do kościoła, napisałam wyżej,że cywilny ślub w plenerze....wejście jest pary młodej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIEMCYY
W GŁOWACH SIE JUZ WSZYSTKIM BABOM POPIERDOLIŁO JEBANA MODA AMERYKAŃSKA ŻEBY ŚLUB W PLENERZE ROBIĆ jeszcze poncz serwujcie zamiast wódki a zamiast obiadu HOT DOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilna34
ty wyżej, o co ci chodzi? Mój narzeczony jest obcokrajowcem, do tego oboje jesteśmy niewierzący...czy w twoim małym świecie to tylko prawdziwi Polacy-katolicy mają prawo brać ślub????? Z tego co pamiętam to państwo uznaje jedynie śluby cywilne, kościelne to każdy według wiary i uznania sobie odprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka czerwona nie zielona
TYLKO NIEMCYY dlaczego jesteś tak nieprzyjemna w stosunku do autorki ? Każdy ma prawo robić taki ślub jaki mu się podoba. Nawet może być w plenerze ślub kościelny wraz z przyjęciem weselnym. To nie ma znaczenia. Każdy robi wedle swoich upodobań. Sama chciałabym mieć ślub w plenerze ale obawiam się brzydkiej pogody i przez te lęki jednak zostaję przy tradycyjnym :) Co nie zmienia faktu że podoba mi się ślub w plenerze i cywilna34 powinnaś lekceważyć głupie zaczepki bo komuś się chyba nudzi. Co do piosenki to uważam że pasuje i na wejście i na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×