Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jif

_00...Tęsknię :0..)

Polecane posty

Gość Jif
ktoś jeszcze? może potęsknimy razem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kim tak
tęsknisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
ja za nim a Wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie autorce chodzi o takie
Ja rozstałam się z męzem 9 lat temu i nie mieliśmy kontaktu przez ten cały czas. W poniedziałek spotkalismy się po 9 latach(w związku z dzieckiem) i wszystko odzyło,a nie widziałam go 9 lat. Myslałam,że nadal go nienawidzę,a jednak... Co byście powiedziały na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
on jest zajety? bo jeśli wolny, to zawsze można spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki był powód rozstania...ja 17 lat byłam w małżeństwie, potem rozwód, kontaktujemy się tylko jeśli chodzi o dzieci, jest dla mnie jak obcy człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem Marlenko mojego życia
że za mną tęskknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,nie załozył rodziny.
ja też nie,wychowywałam w tym czasie jego dziecko. On chce zobaczyc synka po 9 latach, oj czuje,ze to nas zblizy do siebie. Boję się reakcji naszych rodzin,gdybyśmy mieli wrócic do siebie. za duzo było walki,nerwów i włoczenia po sądach. ale jak tak na niego patrzyłam w poniedziałek to poczułam,że on chyba wciąż jest mi bliski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
a co się stało,, że nagle kontakt się odnowił i dlaczego wczesniej nie miał z dzieckiem kontaktu? I jak wyglądają relacje z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,nie załozył rodziny.
w zasadzie to nie było jakiegoś konkretnego powodu. pobralismy się,bo zaszłam w ciążę,bylismy za młodzi na rodzinę i małzenstwo. minęło 9 lat,ja duzo zrozumiałam,doświadczyłam i przeszłam--on też się zmienił. boję się tylko reakcji naszych rodzin---moi by chyba padli na zawał jakbym im powiedziała,ze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie,nie załozył rodziny.
jak się rozstawalismy to syn miał 2 latak,teraz ma 11. bylismy na siebie tak wsciekli,ze nie kontaktowalismy się az tyle czasu. alimenty płacił dziadek dziecka do tej pory,skontaktowalismy się,bo teśc zachorował i chciałam,żeby ojciec dziecka ustosunkował się do tej kwestii i przejął alimenty na siebie. i tak sę zaczęło. jak mowił to niby przypadkiem musnęłam go dłonia,bo chciałam go dotkąć... też myslałam,ze jest mi obojętny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
uwazaj, bo moze znów zniknie na kolejne 9 lat a ty bedziesz cierpiec:(. Pozwól mu na kontakty z dzieckiem, jesli ono tego chce ale pod żadnym pozorem nie idź z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
Co to za ojciec co nie tesknił za dzieckiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jif
napisz nam jeszcze co on robi, by odkupic swe 9 letnie zaniedbanie dziecka i jak stara się zdobyć twoje serce na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak mam ochotę własnie
na łozko. ojciec dziecka nie płacił,bo miał problemy z pracą i ustalili między soba,ze to dziadek będzie łozył na wnuka. dlaczego mi odradzacie łózko? napewno byłoby namiętnie po takim czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooznanianka
może i namietnie, ale gdyby on znów zniknął na lata, poczułabyś się jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...rozumiem cię, ja też od dłuzszego czasu nie mam faceta, wpisałam się tu, bo tęsknię za kimś, komu by naprawdę na mnie zależało i traktowałby mnie jak człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak mam ochotę własnie
co robi,zeby odkupić dziecku te 9 lat? napewno przemyslał i dojrzał do pewnych spraw. Powiedział,ze będzie mi pomagał,kiedy tylko bedziemy potrzebować itp. on nie stara się zdobyc mojego serca---tylko poprostu dojrzał,zeby poznać swojego synka. zrozumiał,ze to jest jego największy skarb. on emocje trzyma na wodzy,to chodzi o mnie raczej. jak go musnęłam dłonią w poniedziałek to od razu pomyslałam o łozku:P jemu pewnie tez ciarki przeszły po plecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooznanianka
zresztą on miał w doopie twojego syna przez tyle lat a ty mu chcesz sie do łóżka wpakować? znienawidziłabym cie będąc twoim dzieckiem. Myślisz, że mu nie brakowało w zyciu ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak mam ochotę własnie
czy to coś złego,ze poszłabym do łozka z byłym męzem? w końcu mamy dziecko;) Myslę,ze on teraz jak już na dobre chce zaistnieć w zyciu synka---to nie zniknie jak kamfora. dziwnie bym się czuła tylko,gdybysmy zaszaleli i się przespali--a jednoczesnie nie mogli by razem. bo łozko to dla mnie poniekąd potwierdzenie,ze chce się z tą osoba budować jakąs głębszą intymniejszą relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupio myślisz
NIE IDŹ z nim do łóżka,w żadnym wypadku,brak Ci sex/? każdy inny ale nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób tego kobieto
:O zbaczysz zostawi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrfrtgtyhy
strasznie cóz za głupie dotka pisz eo łozku z własnym mezem jesteś żałosna !bez klasy bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×