Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i co napisać ?

jaka dedykacja do książki na prezent ślubny ?

Polecane posty

Gość no i co napisać ?

wybieram się na ślub i państwo młodzi zażyczyli sobie "książkę z miłą dedykacją" zamiast kwiatów i tu pojawia się problem, gdyż szukałam na necie i nie mogłam znaleźć takich dedykacji, może dostaliście książkę w prezencie ślubnym, bądź też dawaliście w prezencie książki, może znacie jakąś fajną dedykację na pierwszą stronę?? piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi Bhajan
Podróżuj w świetle, żyj w świetle, nieś światło, bądź światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
My dostaliśmy dużo książek, bo rodzina wiedziała, że będziemy mieć problem z transportem kwiatów (wesele odbywało się 300 km od naszego miejsca zamieszkania). Dedykacje były różne, zazwyczaj to po prostu życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Na przewodniku po górach i nad morzem (swoją drogą genialnym, bardzo nam się przydał w czasie wyjazdów) kuzyn napisał, że życzy nam, byśmy zawsze umieli znaleźć czas na oderwanie się od codzienności i małą podróż tylko we dwoje. Nie ma się co silić, wystarczy coś serca. Ja kiedyś kupowałam koleżance kamasutrę i napisałam tam życzenia opatrzone dowcipem... Coś w stylu: w pewnym kościele w ogóle nie udziela się ślubów - bo nad ołtarzem widnieje napis "Panie, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią" - młoda ma poczucie humoru i do dziś to wspomina z uśmiechem. A na książce z przepisami na ciasta pisałam, by pomagała osładzać małżeńskie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima
a nie potrafisz napisać niczego od siebie? po co spisywać jakieś dedykacje z internetu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×