Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andżelika-em

co ile dni się kapiecie?

Polecane posty

Gość gość
Pewnie, ze częste mycie skraca życie. Rano prysznic, a 15 minut później już jest się drodze do pracy - ciało się momentalnie schładza. A potem zdziwienie, ze znowu choroba człowieka dopadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się myję codziennie wieczorem. Nie odczuwam potrzeby żeby myć się jeszcze rano (oczywiście poza umyciem rąk, twarzy, pach, miejsc intymnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle się nie kąpię, to niezdrowe. Biorę prysznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj będzie z 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie się kąpie, ale jak byłam młodsza to co kilka dni i nawet jeszcze w liceum głowę myłam około co 5 dni, bo się nie przetłuszczała. Dorosłam, zasmrodziłam, zatłuściłam, to muszę częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale durne pytanie, codziennie a czasami i dwa razy na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe na dobranoc no dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie, codzienie muszę też włosy umyć, bo mam przetłuszczające. Zdarza się, ze co drugi dzień, ale to naprawdę musi być ALE.Zatem rzadko tak bywa. ale i tak wtedy zęby, twarz,stopy muszę. Inaczej nie zasnę. Niestety nie mam prysznica, a przydałby się. Wieczorem lbię się moczyć, peelingować, natłuszczam w wannie ciało oliwką, później ręcznikiem ścieram, co nie wchłonęło, a rano nie mam czasu, a nieraz jest dodatkowa potrzeba, typu impreza, by na te 5 minut do kabiny wskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prysznic codziennie, w lecie rano i wieczorem, mieszkam na poddaszu więc latem nawet gdy siedzię w domu i nie robię nic to jest gorąco. Wlosy kiedys myłam codziennie bo paliłam papierosy i czułam że wlosy mi śmierdza, teraz myje w lecie codziennie, a w zimie co 2-3 dni. Jak mieszkalam w domu to babcia tez ciągle na nas krzyczała, ze codziennie sie kąpiemy, a teraz sama co dwa dni chodzi pod prysznic. Ale np, moj wujek kąpie się co tydzień cóż za oblecha i jeszcze nie widzi nic w tym zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy się trochę poci w nocy, tak jak i w dzień. Wiec rano trzeba się umyc. Ja się nago,jak można w kółko spać w tej samej pizamie? W bieliźnie też chodziie kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak jestem dobrze przerznieta to po odpoczynku ide do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano prysznic + włosy codziennie, wieczorami strategiczne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAleAleksandra
A ja mam 20 lat kompie się zimą co dwa dni myję włosy zimą co 2 dni. Podmywam się codziennie wieczorem. A latem codziennie prysznic i włosy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie pod uwage ze nie wszyscy mieli kiedys wanny i myli sie w miskach a wlosy raz na tydzien dlatego nie ma u nich potrzeby czestego mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brrrrr,ale brudasy!!!!!!!! ja biore prysznic 2x dzinnie i co 3-4 dni myje glowe nie moglabym zasnac nie umyta,to samo gdy wstaje musze byc umyta,nie wyobrazam sobie jak mozna sie nie myc codziennie i jeszcze sie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figafigam
codziennie prysznic, raz na dwa tygodnie leżenie w wannie, częściej nie mogę bo mi słabo się robi od gorącej wody włosy co 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że polskie dziewczyny cuchną,zwłaszcza latem śmierrdzi c***kiem i nie umytą d**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzi im z geby i z pod pach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizne zmieniaja raz w tygodniu albo jak się zaczyna kleić do dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaliiiiii
Kąpie się w zimie co 3 dni jak myję włosy bo mi się tak nie przetłuszczają, a nie lubię nad wanną dlatego od razu się kąpie a w lecie nawet codziennie bo się pocę. Myję się z rana porządnie a wieczorem twarz zęby.... Co za wodę nam strasznie dużo przechodzi na 5 osób około 1000 a to babcia z tatą płacą bo mama i ja nie pracujemy..... A co wody ja muszę mieć wrzątek i jak go nie mam to wodę potrawie zmienić nawet dwa razy w wanie brrrr. Dlatego strasznie krzyczą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie myć wystarczy się wywietrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja z gównem się biję żebym co dziennie się kompał raz w roku wystarczy . Hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
higiena to podstawa. Biorę szybki prysznic codziennie w kabinie prysznicowej ,kapie się w wannie 2-3 razy w tyg w zależności .Tak samo dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę prysznic dwa razy dziennie i osoby, które myją się co 2-3 dni po prostu śmierdzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra co za brudasy z was, ja biorę prysznic rano i wieczorem,codziennie balsam do ciala po prysznicu,jak mozna sie myc co kilka dni,,fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsca intymne I twarz - codziennie, wlosy co 2-3 dni a cala wtedy kiedy wlosy. No chyba, ze mam treningi, to po kazdym treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dzień 4 razy gorąca kąpiel i coca cola z lodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge sie nawet kąpać pół dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×