Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna młoda 22

Ślub Cywilny jak powinien wyglądać???

Polecane posty

Gość Panna młoda 22

Witam Wszystkie Panie.. Mam ogromny problem:/ W sierpniu tego roku biorę ślub cywilny i w ogóle nie wiem jak ma on wyglądać. Suknię już mam. USC też już wybrałam. Nie mam pojęcia czy pod USC powinniśmy podjechać wyporzyczonym i ubranym autem, czy powinna być tam jakaś orkiestra??? Czy fotografa też powinniśmy wynająć? Błagam, pomóżcie.. PS.szczęśliwa i zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez biore cywilny
I tez w sierpniu :) nas zawioza znajomi, maja fajne auto tylko je przyozdobimy troche tj tablice rejestracyjne i kilka balonow. Co do orkiestry, w naszym usc (oczywiscie za oplata) zagra jakis grajek, jeszcze nie wiem na czym, bo dopiero w przyszlym tygodniu idziemy sie o to spytac. Ogolnie wychodze z zalozenia, ze slub to slub, wiec dlaczego cywilny ma byc w czyms gorszy od koscielnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
To gratuluję :) Ja tak sobie myślę o dorożce:) Sama jeszcze nie wiem.. Tylko po ślubie cywilnym robisz jakieś przyjęcie?? Bo ja bardziej myśle o wynajęciu jakiegoś miejsca w restauracji na obiad, tort, jakiś tam poczęstunek i trunki;) A co do gości jak u Ciebie? Bo ja myśle o najbliższych czyli świadkowie, rodzice, rodzeństwo i znajomi Ci od serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w USC
ja mialam cywilny slub samochod przystroilismy orkiestry nie bylo :P Na slub mogl przyjsc kazdy bo dawalismy zawiadomienia, a zaproszenia dostali jedynie rodzice, rodzenstwo, dziadkowie i chrzestni. Zatem Ci zaproszeni po wyjsciu z USC byli zaproszeni do restauracji - tam obiad, ciasto, tort, kawa, szampan, jakies przekaski. Pozniej przenieslismy sie do nas do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
to tylko podpisanie papierka i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez biore cywilny
My mamy sale zamowiona, co do gosci to tak jak ty rodzice, rodzenstwo, swiadkowie i najblizsi przyjaciele. Grac bedzie dj, orkierstry nie oplaca sie nam brac, poprawiny robimy w domu. Dziekuje za gratulacje i nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalerzy od tego czy ma byc skromny slub czy z pompa. Ja maialm biala suknie, baiale golebie i auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
:-) Już mamy podjęte decyzje-niektóre:) Ciężko Nam się zdecydować na wszystko do końca.. Strasznie to wszystko przeżywam i się troszeczkę boję.. Nawet martwię się pogodą jaka będzie;) Nie będzie u nas orkiestry ani DJ. Poprostu uroczystość przy stole. Fotograf rzecz jasna też:) Kiedyś jako nastolatka marzyłam o białej sukni i weselu z wielkim hukiem, ale teraz się pozmieniało, bo musimy się spieszyć, jestem w ciąży :))) 3 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Co myślicie o wieczorku Panieńskim??? :-) U mnie będzie.. Jak u Was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×