Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jennifer8787***

czarny blat do białej kuchni

Polecane posty

Gość Karolina Polska
w kuchni tylko gole okno i kwiaty, ewentualnie roleta do polowy opuszczona ale tez przeswitujaca jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotykałas kiedys granitowego blatu? są przerażająco zimne, zawsze. Mnie to odstrasza i nie ważne że sa trwałe. Za tą cene zreszta spokojnie możesz mieć blat z litego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny .No mi się też firanki średnio podobają a znowu nie wiem czy głupio nie będzie wyglądac jak będe miała rolety z zewnątrz i wewnątrz ,podobają mi sie za to makarony...:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
rolety z zewnatrz w dzien masz podniesione przeciez i ich nie widac. a wewnatrz mozesz takie cieniutkie powiesic i sciagac do polowy okna. dla mnie firanka w kuchni to jakas pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granit dotykałam bo mam parapety wewnętrzne z niego ,no zimny jest fakt ale kłaść sie na nim nie zamierzam.Drewno to drewno pod wpływem wody zawsze może coś się znim dziać ..jakoś nie jestem przekonana do drewnianych blatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
ubbuu - no nie przesadzaj, przerażająco zimne? No zimne, na pewno zimniejsze niż z jakiejś sklejki obklejonej czymś. Wszytko zależy jak będzie mieć urządzone. Jeżeli ktoś ma wnętrze nowoczesne to granit pasuje i nie widzi się tego, a jak ktoś ma jak dom w Prowansji to będzie kuło w oczy i potęgowało uczucie chłodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
ja na takim granicie kładę gorące garnki, mogłabym kroić (ale myje tym płynem do szyb, więc raczej tego nie praktykuje). Ale mam deski do krojenia granitowe i powiem ci ze noże bardzo szybko się tępią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już będą stały meble łatwiej mi bedzie podjąć decyzji związane z dekoracją ,wystrojem okien itp.:) mam nadzieję że wtedy będę miała więcej ciekawych pomysłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
wiesz ze meble muszą być wzmocnione pod blat granitowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
jenni a jakie meble zamowilas? wklej linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
chodzi o to ze uprzedź pana ze masz zamiar mieć taki blat. Jak będziesz blat zamawiać to nie daj sobie kitu wcisnąć i nie pozwól na łączenie płyt (tzn. jak masz kuchnię L to łączenie musi być) ale jak masz linię prostą to musi to być płyta w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka_30
Jen w kuchni i kotłowni sprawdzają się rolety z bambusa lub tym podobnych. Wszelkie materiały brudzą się i wyglądają niezbyt dobrze potem. Ja robiłam na wymiar bo mam okna niewymiarowe na kuprolety.pl czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble musisz wzmacniac jak masz jakies tania kuchnie i chcesz na nia dac granit ,ale jak zamawiasz porzadna kuchnie do jest taka stabilne ze wytrzymuje 3 cm plyte granitowa.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Polska
meble do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyy a TY w ogole zastanaw
asz sie and tym co psizesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
nero asulato - mam własnie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jaka to firma dopiero w poniedzalek mam znimi spotkanie to coś wiecej będę na ten temat wiedzieć.Mąż wcześniej się ugadywał na pomiary itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdzoanka
Strasznie zimna ta kuchnia powyzej i taka nieprzyjazna,nie chcialabym w niej usiasc i pic kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deco maniaczka
jennifer - na małe okna proponuję zazdrostki zwykłe, gładkie albo rolety zwijane, albo ...nic - po co w kotłowni zasłaniać. Proszę - nie dawaj firan w oknach... Po co zasłaniać świat - po to masz dom i ogród, żeby na to patrzeć. Daj same zasłony, które zasłonisz, jak zapalisz światło albo rolety rzymskie. Mozesz też połaczyć - z tej samej tkaniny rolety i zasłonyw zależności od okna, np. w kuchni roleta bo praktycznie, a w salonie zasłony - zobacz tu zdjęcie z zasłonami i roletą w żółte kwiaty - http://www.dekoria.pl/offer/fabrics_collection/85/Kolekcja-Primavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartenta
Może nie całkowicie czarny, ale choćby taki - http://www.centrum.meble.pl/p68620,blat-egger-f364-levanto-antracyt-st9-4100x600x38-mm.html Ciemna kolorystyka będzie fajnie kontrastowała, jak również fajnie wyglądała. Sami mamy właśnie taki zestaw u siebie i wygląda super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figurant123
wejdz sobie na poggenpohl albo na tansze kuchnie firmy pronorm, albo jeszcze tansze ale calkien mniezle, Hacker kuchen (pisane przez a umlaut) i tam szukaj inspiracji. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmd
moja ukochana jennifer, stęskniłam sie za Tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×