Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dosyc mezusia

Czy to jest powod do rozwodu???

Polecane posty

Gość dosyc mezusia

Po 30 latach malzenstwa cos takiego uslyszec. Syn ma 28 lat. Skonczyl zawodowke fryzjerska, jego zona ukonaczyla zawodowke cukiernicza i maja troje dzieci, dostalismy wnuka i dwie wnuczki a maz wyskoczyl kilka dni z tekstem ze ma watpliwosci czy moj syn jest jego synem. Wypomnial to ze do nauki nigdy on nie mial glowy, ze nic nie osiagnal i jeszcze maz wypomnial ze syn kilka razy pozyczal od niego wiele razy pieniadze. Corka 25 lat to ulubienica tatusia tylko dlatego ze studiuje prawo i bedzie prawnikiem jak tatus. Jest na 3 roku. Dziewczyna w wieku 20 lat urodzila dziecko i moj maz z kazdym dniem zaczal widziec ze ten wnuczek jest akurat podobny do niego. Natomiast moj syn wdal sie w moja rodzine a coreczki mojego syna sa podobne do mnie. Boli mnie to ze moj maz nie traktuje porowni moich dzieci bo stwierdzil ze syn pewnie nie jest jego dzieckiem nie wytrzymalam i uderzylam go w twarz za taki tekst. Ja nawet zauwazylam to ze rodzice meza tez mieli slabosc bardziej do mojej corki niz do mojego syna. Moj syn natomiast wolal spedzac czas z moimi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja lubie cukierki
do rozwodu moze nie ale zdecydowanie do powaznej rozmowy bo to cos w rodzaju nierownosci traktowania ten problem nie powinien zostac bez rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmaszchęć
Od Ciebie zależy na ile chcesz się oddzielić od męża....przemyśl co Ci da rozwód...jak dalej będziesz żyć?! Bardzo często na starość facetom odbija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdbvdfr
o tak, usiasiasc i powaznie porozmawiac, wylozyc kawe na lawe i tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę być smutna-ale jestem
Zrób test DNA dla Twojego męża idioty, to uwierzy, że mógł spłodzić nie tylko zdolne ale i mniej zdolne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę być smutna-ale jestem
Powinnaś też porozmawiać ze swoją córkę, żeby ustawiła Twojego męża do pionu. Nie powinno się ich porównywać, bo to krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
"Zrób test DNA dla Twojego męża idioty," Jak sie nie boisz, oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×