Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulka1e

Jak poprawić relacje w związku?Ostatnio czuje że nasze uczucie wygasa

Polecane posty

Gość madziulka1e

Jesteśmy ze sobą 3 lata,ostatnio nasze relacje sie ochłodziły.Jesteśmy zupełnie inni ale nigdy nam to nie przeszkadzało tak jak teraz mój chłopak wręcz nudzi się ze mną ,może to dlatego że ja nie mam znajomych swoich i całe dnie ciałabym z nim spędzać ale z drugiej strony z kim mam je spedzać!? Mój chłopak twierdzi że nie ma wogule luzu,czy to normalne w związku po mtylu latach?czy to znak że nie pasujemy do siebie?Póki co zrobiliśmy sobie przerwę w związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
Poprosze o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podolski gola:)
zrobcie cos szalonego, moze wypad na weekend, czy bandzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może faktycznie zaczęłaś gp dusić w związku ? przerwa :O dla mnie to rozpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
wiem że wspólny weekend byłby dobrym pomysłem ale nie ma na to kasy,nie ma kasy już w tym miesiącu nawet na zatankowanie bo mieszkamy 30km od siebie a cała kaca idzie na remont mieszkania w którym mamy razem mieszkać,takie były plany ale teraz? to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
Również sie obawiam że przerwa w związku=zerwanie,już nawet nie mówi do mnie kochanie,skarbie tylko po imieniu tak oficjalnie.Może przesadzam ale mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak bardzo się różnicie i jest przerwa to może szkoda czasu na ubolewanie i czas pomyśleć o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
i ostatnio siedzi tylko w tym mieszkaniu przy tym remoncie z jednej strony sie ciesze szykuje nam lokum ale z drugiej strony czuje że to pretekst i ucieka ode mnie w prace przy remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz że dla WAS ? sam remontuje ty nic nie pomagasz ? :O myślę że lipa będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
Pomyśleć o sobie to znaczy? on chyba to robi myśli o sobie i rzucił palenie.. sugerujesz że ja myśląc tylko o nim stoje w miejscu ,nie pracuje nad sobą a on pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ciągle myśl o nim skoro on zajmuje sie sobą ty też możesz nie musisz wisieć na nim wnioskuję z tego że napisałaś że całe dnie byś chciał z nim takie coś może zabić to jak nękanie zajmij się sobą swoją osobą nie myśl natarczywie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
do póki trwał rok szkolny,uczyłam się w jego mieście i jak miałam szkołe pomieszkiwaliśmy razem i pomagałam mu przy remoncie ,normalnie mieszkaliśmy tam razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim musicie szczerze porozmawiać to podstawa zmykam juz bo zmęczona jestem zajrzę tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
ale ja w jego mieście nikogo nie znam,czuje się osamotniona,a on sie wścieka że go ograniczam,wszedzie bym chciała z nim chodzić a co mam sama w mieszkaniu siedzieć:( Więc to normalne,jego zachowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
zajmij się sobą znajdz swoją pasję facet zaczyna się tobą nudzic a to oznacza ze moze cie zdradzic i pieprzyc sie z inna tego chcesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
jesli nie wierzysz panowie potwierdźcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
pasja-fotografia jest powiązana z kasą,kupnem aparatu.Narazie cała kasa idzie na remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdas
"ja nie mam znajomych swoich i całe dnie ciałabym z nim spędzać ale z drugiej strony z kim mam je spedzać" Powtórzę Ci słowa mojego faceta które powiedział kilka dni temu: "cieszę się, że jestem na tyle inteligentna, że potrafisz znaleźć sobie zajęcie, że nie musisz wciąż przebywać ze mną. Tylko głupie laski oczekują od swojego faceta że będzie je wciąż zabawiał, że będzie spędzał z nimi czasu" I autorko - nie ma ANI JEDNEGO ZNAJOMEGO, jedyna przyjaciółka z która się kontaktuje mieszka w Holandii i rozmawiamy tylko na gg. A jednak nigdy nie wymagałam od mojego faceta, by poświęcał mi czas. Gram w gry, czytam książki, oglądam filmy, uprawiam jogging. Nigdy się nie nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
rozumiem o czym mówisz"onaaaa" tylko podsuń mi jakiś pomysł co mogę robić w mieście które mnie przytłacza i w którym nie mam żadnych koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
ale ja mam swoje zajęcia w mieszkaniu sprzatam po robocie ,gotuje ,piorę i wszystkie obowiązki domowe ale wieczorami on chce wyjść gdzieś bo u nas nie ma tv a ja bym chciała spędzić razem wieczór a on z znajomymi obejrzeć jakiś film itd... To ja chociaż z nie checia ale się dostosowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
ja uprawiam jogging, trenuje na siłowni 3 x w tygodniu, czytam książki, mam pasję gotowania od niedawna ciekawych potraw, wylegiwanie się na plaży, pływanie, sprzątanie... znajdź jakąś pasję, inaczej jak będziesz wisieć na facecie znudzi się Tobą i albo Cię zdradzi i nie będziesz o tym wiedziała albo zostawi. faceci to zwierzaki wciąż chcą zdobywać na nowo, musisz być dla faceta tajemnicą ... dlaczego faceci lubią dziwki ? bo są owiane tajemnicą i są niedostępne, są ulotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
do tego jeszcze pracuję i się uczę ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
ja skończyłam w tym roku szkołe,pracy nie mam na stałeczasem jakaś dorywcza mi sie trafi dotąd miałam rentę ale mi ponownie nie przyznali a do pracy na stałe mnie nie chca przyjąć bo trzeba okazać opinie od lekarza a pracodawcy nie chca mnie zatrudnic bo mam padaczke nawed pomimo tego że napady występują tylko w nocy podczas snu,nie chca dać sobie wytłumaczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
Pomogliście mi zrozumiec mojego chłopaka ,dziekuje już innaczej na ta sytuacje patrze.Ale teraz dajcie mi jakąś rade jak znaleść kolezanki w obcym mieście,pasje,hobbi na które nie trzeba wydawać kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
jakisieś nowe pomysły,rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka1e mam podobny problem.. widze ze minelo juz troche czasu od ostatniego postu. i zmienilo sie cos? :> czy sytuacja ciagle taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1823
ja również mam problemy w związku. Natomiast u mnie jest odwrotnie to mój chłopak nie potrafi sobie znaleźć dodatkowego zajęcia, po pracy najchętniej by spędzał ze mną każdą wolną chwilę.. Swoich znajomych nie ma, dawne kontakty się pourywały, żadnego konkretnego hobby nie posiada, które mogło by mu zająć trochę czasu. Na początku było ekstra. Nigdy nie byłam tak zakochana, schudłam nawet 5 kg w niedługim czasie przez to, że nie potrafiłam się na niczym skoncentrować oprócz myślenia o nim- takie prawdziwe motyle w brzuchu . Od tamtego czasu minęło już 1, 5 roku i wszystko zgasło.. Nie ma już takiego feela. On się stara i to nawet bardzo, ale nie potrafi zrozumieć, że ja potrzebuję przestrzeni, luzu. Czasem mam potrzebę pobyć sama. Próbowałam już z nim rozmawiać na ten temat i to wielokrotnie, ale niestety nie poskutkowało.. Szkoda mi to wszystko kończyć bo skoro kiedyś go tak bardzo kochałam i było między nami tak dobrze to może jest jakaś szansa na to, żeby to chociaż w niewielkim stopniu wróciło? Nie mówię, że go nie kocham, ale brakuje mi świeżości. Chciałam go zachęcić do odnowienia kontaktów, do poszukania jakiegoś hobby, ale jak na razie nic w tym kierunku nie zrobił.. Proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia1823 a może zaraź faceta jakąś swoją pasją? albo zorganizuj coś dla Waszej dwójki? jakiś wspólny sport czy coś? może się wkręci? Czasami tak jest, że ludzie sami nie potrafią się ogarnąć i trzeba im w tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×