Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość weselniczka25

etykiety na wódkę

Polecane posty

Gość weselniczka25

doradzcie mi czy lepiej zdzierac oryginalne etykiety z wodki i nakleic te weselne czy na te oryginalne naklejac weselne? jezeli pierwsza opcja to odmaczac butelki w wodzie zeby ladnie poodchodzily czy moze znacie jakis inny łatwy sposób? z góry dziekuje za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
autorka nie pyta czy dawac etykiety czy nie, tylko czy odklejac tą oryginalną. Nie potraficie odpowiadac na pytania? Ja nieodklejam oryg. naklejam jedno na drugie, wybralam etykiety o kolorze mocnego rozu, które zakrywają co jest pod spodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
czytaj ze zrozumieniem !!! ona zadała pytanie , a nie czy ma naklejać czy nie ....echhh widocznie decyzja już podjęta a zakup zrobiony......namocz śmiało butelki w wodzie i poodklejaj stare , bo jak naklejisz na oryginalne będzie to nieestetycznie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
No ja nakleilam jedno na drugie i nie wygląda to nieestetycznie. Po co robic w ogole wesele jak dla Was wszystko jest tandetą, ja na kazdym kroku staram się podkreślac, ze cos jest weselne. Suknia tez jest tandetna, idzcie w dzinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
To, ze było cos modne w latach 90 to dlaczego nie moze byc i teraz? To co dla ciebie ejst tandetą nie musi byc dla innych. Byłam teraz na 4 weselach u roznych ludzi i kazdy popierał tą tandete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że tylko oryginalne naklejki, nie naklejać!! wystarczy jakaś ładna zawieszka czy coś, my co prawda mamy naklejone etykiety ale tylko na tych butelkach gdzie wódka jest inna, tzn.mam trochę robionej(rozcieńczonej) ale ta wódka jest na bramki, i te butelki mają inne etykiety aby nie wrowadzały w bład co jest w środku, i odklejałam je wodą, namoczone były 2dni przed odrywaniem, naprawdę odradzam etykiety na oryginalnych butelkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
Kwestia gustu, autorka widocznie jest tym zainteresowana wiec autorko naklej jedną butelke bez oryginalnej etykiety, drugą tak jak mowilam i zobaczysz co Ci bardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
ale czy wy nie rozumiecie , że komuś może się to nadal podobać ...narzucacie swoje zdanie i tyle .....wam się nie podoba ok , ale dziewczyna chcę te naklejki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
Dokladnie tak Ślubniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia to suknia a butelka z przyklejaną etykietą to kicz 'też żeś porównała to że wesele to nie musisz robić kiczu balony na schodach i na drodze też masz :O popierały no fakt o gustach sie nie dyskutuję w moim otoczeniu oryginalne bo jak na weselu były przyklejane to każdy dziwnie przypatrzył no cóż niektórzy z pięknego dnia zrobią szopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
Mnie tez to złości, innym się cos podoba, drugim nie i nie ma co kwestionować.Dziewczyna jasno zadała pytanie... Bo teraz wszystko jest Dla Was tandetne przez co niektórzy odwalają jeszcze wieksza tandete chcąc sie "pokazac".... Ost byłam na weselu gdzie nie było zastaw, nie było oczepin, jakiegoś luzu..nie było wcale fajnie..ale naklejki byly na wódce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
To co dla ciebie jest szopką dla drugich wcale nie musi nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyszjak
pytasz o zdanie i sie złosćisz że ktoś ma inne zdanie po co kupujesz oryginalną wódkę i przyklejasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja naklejałam etykiety na odklejone, mozna też nie odklejać nie ma różnicy, ale jedna rada przyklejajcie z obu stron, moja teściowa dostała wódke weselną z naklejką tylko z przodu, z tyłu pozostała stara, i było widoczne krajowa z biedronki :o stoi już 2lata nikt jej nie tyka, jak ktoś chce ukryć jaka jest wódka to naklejacie wszystkie jego nazwy, bo wątpie aby ktoś naklejał etykiety na finlandię, oczywiscie nie neguję nikogo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaiakkaka
slubniczka nie chce wyjsc na zrzęde, ale wlasnie u siebie bede miec finlandie i stocka i naklejki beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi jak chce, mi sie to nie podoba, choć mam krupnik nir naklejam, tylko te są "inne", ja wole butelkę przyozdobić muszką i podwiazką niz etykietą, bo dla mnie to jest ładniejsze a dla drugiego etykieta jest ładniejsza i bardzo dobrze bo przynajmniej jest różnie a nie tak samo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselniczka25
Ale burza. mam etykiety z naszymi zdjeciami i zamierzam je nakleic. mam finlandie wiec etykieta raczej do zdarcia slubniczka a zyczenia z bram gorsze niz od weselnikow zecrozrabiana wodke bedziesz wreczala? to jest dopiero tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce to nakleja, jak nie chce to nie i tyle. Ja się nie spotkałam, aby były naklejone i na swoich też bym nie naklejała. Autorko- wszystko zależy, jakie masz te naklejki, czy zasłonią oryginalną etykietę tak, jak powinny i będzie to ładnie wyglądać czy też nie. Proponuję, jak ktoś wyżej napisał, zrobić jedną butelkę z odklejoną etykietą, a drugą bez i sprawdzić co lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselniczko czy ja cię neguję?? ja tutaj akurat najmniej na ciebie naskoczyłam, odpowiedziałam na twoje pytanie, ja robię jak ja uważam, każdy robi jak chce, co do robionej wódki, zdecydowalismy sie na nią ponieważ po ślubie szwagierki masa gosci sie pytała właśnie o tą róbkę, i nie uważam że jest to tandeta, dobrze zrobiona wódka potrafi być lepsza od najdrozszych, sama się zastanawiałam aby wszytskie butelki okleić, ale po co, zresztą teraz juz mało gdzie sie to praktykuje i tak naprawdę mi się to nie podoba, a jak sie to tobie podoba to naklejaj, to twoje wesele i t rządzisz jak co ma wygladać, tak samo to ze większości sie nie podobają balony a mi sie podobają to mam z nich zrezygnować?? fajnie zrobiona ekspozycja wyglada wg mnie super i robie jak chce bo to mój dzień, a nie wiekszosci, ;) co do tematu, albo odklejaj po ówczesnym namoczeniu tak z dzień i dopiero naklejaj albo naklejaj na te oryginalne, przestrzegam przed odklejeniem na sucho, butelki mogą sie porysować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakaka
Hmmm no cóz nie ukrywajmy, ze Ci ktorzy robia zastawe robia ja tylko dla wódy wiec nie porownujmy ich zyczen do zyczen rodziny, ktora najczesciej mowi cos ze szczerego serca. Takze jesli mialby mi kto zrobic taka wodeczke to dlaczego nie :) zaloze sie ze zbiora sie najwieksze chlejtusy i beda robic co pare metrow brame dla alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokotro
Zdzierać, zdzierać. Swoją drogą polecam etykiety z tej strony http://www.parka.com.pl/ I nie zgadzam się, że to tandeta. Jest wesele, więc trza się bawić, a nie zastanawiać czy przypadkiem nie popełnimy jakiegoś modowego faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponowała zawieszki na alkohol. Często goście chcą wiedzieć jakie wino piją. Później są niepotrzebne pytania. podaje link do zawieszek na alkohol: http://bit.ly/1LCAJ3M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:D Mam ten sam problem. Ja chcę mieć naklejane etykiety takie śmieszne i jak ktoś myśli, że to tandeta mam to gdzieś. Kwestia jest taka, że moja siostra miała dwa lata temu też naklejane na starą etykietę (w miarę zakryły napisy, więc nie było bólu) i robiła to trzy dni przed weselem. Wódka, która leżała w zamrażarce wpłynęła niekorzystnie na etykiety, gdyż się odlepiły:( dzień przed weselem kleiłam taśmą dwustronną:( :( :( Katastrofa! Miałyście taki przypał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, gdzie mogłabym wydrukować etykiety na weselne butelki. Czy ktoś z Was jest w stanie mi polecić kogoś, kto mógłby się tym zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka12
Spróbuj nawiązać kontakt z http://www.reprograf.com.pl , którzy drukowali dla mnie co nieco. Posiadają specjalistyczne maszyny, które z pewnością wydrukują wszystko na Twoje życzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×