Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arianka

Gdzie jedziecie na wakacje/urlop - co warto w Polsce zobaczyć

Polecane posty

napisałaś, jakby w Polsce nie można sie było wygrzać w słońcu :) ja w Tatry we wrześniu, raczej po słowackiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginia

Ja jak mam urlop to wolę się trochę polenić niż zwiedzać. Od kilku lat co rok wyjezdzamy z mężem do Sarbinowa. Obczailiśmy sobie taki fajny pensjonacik przy samym morzu, więc nie musimy się nigdzie ruszać- plaża, jedzenie, piękne widoki, spokoj- to wszystko mamy na miejscu. Jakby ktoś był zainteresowany to pensjonat nazywa się Dom przy Plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym roku Tajlandia, Kreta, Portugalia dwa razy i Karaiby jesienią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I żadnych organizatorów, nie lubimy być wśród bandy pijanych polskich buraków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Moje urlopy w polsce zazwyczaj wyglądają tak że lubie odpocząć w jakis ładnych okolicznościach przyrody. Ostatnio odkryłam Dom przy plaży w Sarbionowie. Bardzo fajne miejsce, bardzo spokojne idealne na wyjazdy żeby pomysleć uspokoić się poopalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita
Dnia 28.07.2019 o 22:31, Gość Dagmara napisał:

Moje urlopy w polsce zazwyczaj wyglądają tak że lubie odpocząć w jakis ładnych okolicznościach przyrody. Ostatnio odkryłam Dom przy plaży w Sarbionowie. Bardzo fajne miejsce, bardzo spokojne idealne na wyjazdy żeby pomysleć uspokoić się poopalać. 

byłam tam kiedys na majówce i swietnie wspominam ( codziennie zabiegi spa, spacery po plazy, pyszne jedzenie), chetnie bym się tam przejechała jeszcze w tym roku ale brak urlopu 😕 mam nadzieje ze w nastepnym się uda 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Cieszę się, że polecacie Dom Przy Plaży w Sarbinowie bo właśnie się tam jutro wybieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka

to w domu przy plaży byś mega wypoczeła. Super tam jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×