Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja0099

Scenka sprzedażowa - bank

Polecane posty

Gość ja0099

Witam. We wtorek mam rozmowę kwalfikacyjną na stanowisko Doradcy w jednym z banków. Domyślam się, że jednym z zadań może być odegranie scenki sprzedażowej jednego z produktów. Czy ktoś może napisać jak wygląda taka scenka i jak się do niej przygotować? Chętnie zobaczyłbym przykładową scenkę. Jeśli ktoś może napisać przykład odnośnie kredytu czy karty kredytowej będę wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicnie wiem
Poczytaj sobie regulaminy banku, zapoznaj sie mniej wiecej z ofertą. Pewnie rekruter zachowa sie jak standardowy klient, przyjdzie przywita sie i spyta co moze mi pan zaporponowac chciałem załozyc u państwa konto, lub wziąśc kredyt, lub założyc lokate. Gdy poznasz ich oferty łatwiej będzie ci przedstawić cos korzystnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
zawsze pamietaj, żeby być przygotowanym na walkę z obiekcjami potencjalnego klienta, to jest dla nich najważniejsze - jak sobie poradzisz jak klient stwierdzi że w innym Banku dostał lepszą ofertę - to musisz skupić się na tym, co jest najfajniejsze w danym produkcie - np. konto - ale ja Panu proponuję darmowy rachunek, lub przelewy przez internet są darmowe, karta - u nas okres bezodsetkowy wynosi tyle + ma Pan dostęp do r-ku karty przez internet i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież dziewczyna
napisz w jakim banku, bo ja na rozmowach już byłam chyba we wszystkich, także nic mnie już nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×