Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryśśśka

Ile kosztuje u waszego dentysty usuwanie kamienia i przebarwień?

Polecane posty

Gość Maryśśśka

Chcę zmienić swojego, bo na za dużo sobie pozwala. Nie wiem, czy 200 zł starczy. I mam jeszcze jedno pytanie. Jak wybrać dobrego dentystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśśśka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 zl
za piaskowanie i jakis peeling cytrynowy zeby sie nie zbieral. Plomba kosztuje 70 zl. Nie wiem, czy dobry czy zly, bo juz 2 razy mi wypadla ta sama :) moja wina moze bo landrynki jadlam, a dentystka probowala zeba ladnie nadbudowac, i widocznie dlatego byl slabszy. Za 3 razem nie odbudowywala tak slicznie i sie trzyma juz z pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśśśka
No u mojego dentysty oczyszczanie bez znieczulenia kosztuje 120 zł. On robi to całkiem nieźle, ale zna mnie od dzieciństwa i wkurzają mnie jego docinki, dlatego chce znaleźć kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna j.
Usuwanie kamienia masz jeden raz w roku za darmo, ale od dawna tego nie robię, bo nie mam kamienia. Przy dobrej paście i odpowiednim szczotkowaniu kamień nie ma prawa się pojawić. My korzystamy z pasty ajona, całą rodziną, i tego typu problemów nie mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dentystka powiedziała że około 100zł ale każdy dentysta ceni się inaczej bo zapytałam gdzie indziej i powiedział mi 180zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumania
Ja nie płaciłam nic za usuwanie kamienia, ale na fundusz. Po raz ostatni usuwałam kamień 3 lata temu. Później już nie musiałam tego robić - przy paście ajona i dobrym szczotkowaniu problemu nie było, z czego jestem bardzo zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Czemu płacicie za usuwanie kamienia? To akurat jest na 100% zabieg całkowicie darmowy, więc chyba ktoś was robi w konia. Przynajmniej raz w roku jest na fundusz. Nie dajcie się robić... I tak wystarczająco płacimy tych składek - chociaż to wykorzystujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina S.
Wydaje mi się, że jest tak jak piszecie - raz w roku za darmo. Z tym, że ja byłam tylko raz, wiele lat temu. Później już o zęby należycie dbałam. Myję je pastą bez fluoru i jakoś tego typu problemy mnie nie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamel s.
Usuwanie kamienia macie na fundusz, więc nie wciskajcie ludziom żeby za to płacili. A zresztą najłatwiej - dbajcie o swoje zęby to nie będziecie musieli usuwać kamienia i przebarwień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrumbek
Chodzę niestety na usuwanie kamienia co kilka miesięcy, ale nie płacę. Muszę coś zrobić z tymi zębami bo niby myję je właściwie, ale mimo wszystko kamień jest. To dla mnie duży problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 120 zł, i w sumie nie wiem jaka jest metoda szukania dobrego dentysty, ja po prostu zmieniałam co jakiś czas przez prawie 4 lata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×