Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sorelllla

udana niedziela:)

Polecane posty

sorelllla v34....poczekaj ja upiekłam czekoladowe zaraz Ci wyślę szybką paczką murzynka?:classic_cool: to chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czarna kawa i ciasto czekoladowe zmieni sytuację i będziesz nieco ciemniejsza? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen...samoopalacz już mam ,teraz tylko czekam na chętnego który dobrze rozprowadzi mi go po całym ciałku;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale akceptujesz silne i szorstkie łapki? Takie które potrafią dobrze ścisnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorelllla Androgen...samoopalacz już mam ,teraz tylko czekam na chętnego który dobrze rozprowadzi mi go po całym ciałku tylko żebyś nie wyszła pomarańczowa :classic_cool: Zdzichu lubisz murzynki??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na urlopie planuje całe dopołudnia spedzac na mojej odludnej łace :classic_cool: nadrobie i kolorysytkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, pomarańczowa? Znaczy się wyciśnięta jak mandarynka? Soerllla, ściskam mocno tylko tam, gdzie z powodu uścisku jest przyjemnie. Mięśnie wokół kręgosłupa, łopatki i szyja potrzebują mocnego nacisku by wprowadzić kobietę w błogi stan, a szorstkie łapy zastępują drapanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Zdzichu Kajdanowicz Vii mogą być i murzynki. No tak kazdy na ciemną leci 😭 z rodzynkami?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mruczysz w trakcie, wyginasz się i ocierasz? Reakcje z Twojej strony sa wskazane, pozwalają masującemu regulować nacisk, tempo i kontrolować intensywność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen...dokładnie tak jak piszesz :)uwielbiam to :) mrrrrrrrrrrr ale nabrałam ochoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelcia, ale najpierw trzeba zrobić dobry podkład. Trzeba rozprowadzić dobrze olejek. Wiesz, ślizgające się palce po kręgosłupie wywołują bardzo ciekawe doznania. Śilnie ściśnięte pośladki, powoli wyślizgujące się z dłoni. Potem powoli i mocno przesuwające się przy kręgosłupie kciuki aż do szyi, potem całe dłonie z lżejszym naciskiem na ramoinach. Potem powrót do pośladków i całymi łapkami w dół, po udach i łydkach. Dopiero jak olejek się wchłonie można wcierać samoopalacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwerrrr
a ja nie lubię takich mocno opalonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEŚLI WYBIERASZ SIĘ NAD bałtyk
ale masz fajnie że byłaś nad jeziorkiem, widzisz ja mieszkam nad morzem i jeszcze nie leżałam plackiem nad morzem w stroju kąpielowym (jedynie co to ściągnięta bluzka, bo zimno jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwerrrr
sorela masz ochotę na bzykanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwerrrr
pomuskałbym twoje cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadzenie w błogi stan i ... pełna kontrola nad ofiarą :-) Dobry myśliwy zawsze znajdzie sposób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×