Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely16

Doszła do wniosku,że moje życie nie ma sensu

Polecane posty

Każdy dzień wygląda tak samo. Nie mam zbyt wielu znajomych, nie mam fejsa i nk. Siedzę prawie cały czas w domu i zdycham z nudów. Cały czas ta monotonia. Rano wstaję, idę do szkoły, wracam do domu, jem obiad, idę spać. Czuję się samotna yh.. Life is brutal :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk niechlapek
każdy prędzej czy później dochodzi do takiego wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek zwierzaki. A jak później będziesz rano wstawała, szła do pracy, wracała i jadła, to może być mąż i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaaaa
to zmien to ... Jesli nie masz znajomych to zapisz sie na jakies kursy jezykowe , znajdz sobie jakas pasje nie wiem np fotografie czy taniec cos w czym jestes dobra badz Cie to interesuje, uprawiaj sport , odnów stare kontakty lub sie postaraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonjourrrrr*
Do wniosku takiego można dojsc, ale przy okazji robic cos fajnego :-) Ile masz lat? 16? I nie masz znajomych? Przyjaciol? To straszne w tym wieku. Sprobuj jakos to zmienic. Bedziesz miec udane zycie towarzyskie = bedziesz szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieśmiała i mam problem z nawiązywaniem nowych znajomości, ale staram się pokonać tą nieśmiałość :) Mam tam jakiś znajomych, w szkole zawsze mam z kim pogadać itp. ale po lekcjach to jedynie z jedną koleżanką się spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek ale taki prawdziwy
powiem ci szerze - z każdym rokiem BĘDZIE JESZCZE GORZEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×