Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zacna00

sen niemowalaka

Polecane posty

hej dziewczyny, mam pytanie. czy to normalne ze 2 miesieczne dziecko je ostatni posilek o 19 zasypia kolo 20-21 i spi, np tak jak dzisiaj do 9 rano? budzi sie usmiechnieta i wyspana. karmie ją bebilonem pepti, 6x120 ml. często zjada tylko 5x, widze ze sie poprostu najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość week of view
a czemu nienormalne? Przesypia 12 godz to znaczy ze zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w przychodni jakas lekarka u ktorej bylam na zastepstwie bo mojej nie bylo, powiedziala ze dziecko powinno sie karmic rowno co 4 godziny jesli ma jesc 6x na dobe. ze nie moze spac w nocy bez jedzenia dlugo bo sie odwodni i takie tam. tylko ze taka teorie to ja slyszalam u takich noworodkow, jak maja kilka tygodni a moja mala ma 2,5 miesiaca wiec tak pytam czy wasze tez tak spia. nie zauwazylam zednych zlych objawow, jakby jej tego jedzenia brakowalo a ona jest takim malym spiochem, np 2 h temu zjadla i znow spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że noworodka trzeba karmić tak żeby nie robić długich przerw, i to obowiązkowo, bo może spaść cukier za bardzo. Ale mój synek ładnie przybierał na wadze i jak miał miesiąc dostaliśmy "pozwolenie" na to żeby nie budzić go w nocy na karmienie, jak miał 6 tyg. położna, a potem pediatra powiedziały że w ogóle już może sam sobie regulować pory posiłków. Jak mała nie ma problemów z wagą to jak najbardziej masz rację a lekarka przesadza. Mój w tym wieku ślicznie spał w nocy, potem mi tego brakowało jak zaczął ząbkować :) Jakby była głodna to dałabym znać, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina zatem po
ja karmilam swoja corke z budzeniem nocnym do czasu az skonczyla 6 m-cy, nie uwazam, ze to dobrze, ze tak male dziecko tyle czasu przesypia bez jedzenia a potem 6 razy je! te 6 razy sa przewidziane na dobe a nie na 12 godzin!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonamalpa
Ciesz się, że przesypia Ci noce a Ty razem z nią, za miesiąc może się to zmienić więc ceń tą chwilą. Gdyby była głodna to by się w nocy obudziła i nie omieszkała poinformować Ciebie i pół bloku (jeśli mieszkasz w takowym ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 msc synka i u nas bywa tak ze ostatni posilek o 18 zasypia o 19-20 i spi do 2. Wiec bez jedzenia 8 h. Przybiera normalnie. Nie kazali budzic . Za granica mieszkam i tu w ogole uznaje sie ze niemowle wie ile ma jesc i spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×