Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kappami

mmsowy problemik ;)

Polecane posty

Gość kappami

jestem w temacie zielona, więc proszę o wyrozumiałość ;) mam pakiet w plusie : 50 sms/miesięcznie i 300 mms/na dwa lata umowy. od jakiegoś czasu wysyłam sms, ale zmieniam je na mms, bo limit sms jak widać ubogi ;/ na rachunku jednak wgl nie widać, że wysyłam mmsy. postanowiłam poszperać w internecie na stronie plusa dlaczego tak jest i natknęłam się na taką informację: "Opłata za jeden MMS naliczana jest za każde rozpoczęte 100 KB." czyli to oznacza, że jeden mms to 100 kB. Wiadomości, które wysylam drogą mms mają po 1 kB. Czy to oznacza, że mogę w takim razie wysłać 30000 wiadomości po 1 KB drogą mms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kappami
podbijam temacik raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Banan
każdy mms to koszt przykładowo 40 gr. niezaleznie od wielkości ale tylko do 100 kb bo jak przekroczy umowne 100 kb to liczy więcej, rozumiesz? 1 kb to 40 gr 99 kb to 40 gr 180 kb to już 80 gr 201 kb to 1,20 zł (bo 3x100 zaczętych stukilówek) niestety w dół to nie działa i nie możesz tysiąca mms po 1kb wysłać bo za jeden zawsze liczy po MINIMUM 40 gr jesli nie przekroczy tych 100 kb podana cena jest cena za mms ważący do 100 kb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×