Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeleczek

będąc w zoo widzieliśmy kolesia w KLAPKACH i SKARPETKACH

Polecane posty

na dodatek spodenki dresiarze i fajka w ręce, oczywiście peta wyrzucił do najbliższego zbiornika wodnego, gdzie były zwierzęta :o chciałam mu zrobić fotę z tyłu, ale schował się do budynku z gadami. jestem dziwnie pewna, że miał na sobie klapki KUBOTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka kaaajja
Ja mam dresy z paskami a dresiarzem nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze do sandalkow
zakladam skarpetki tym przyciagam uwage innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
Zelek - przepiekny Tygrys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - dzięks. ale przykro patrzeć, jak się męczy na tym wybiegu :o za to wydry wydają się być mega szczęśliwe na swoim wybiegu, jedna się cały czas wygłupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
Wydry sa mniejsze i sa bardziej w domowym srodowisku. Mi zawsze bylo zal zwierzat w ZOO i w cyrkach. Zawsze mialam wrazenie ze sa jakies takie smutne i osowiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będąc w zoo widzieliśmy kolesia w KLAPKACH i SKARPETKACH" No co ? dziś jest chłodno :D jak by wyglądał gdyby śmigał w butach zimowych ?:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałyście chyba jeszcze zwierząt w ZOO na Białorusi . Obraz nędzy i rozpaczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelku, przecież ty mieszkasz w Warszawie, co cię więc dziwi? Przecież to Polska, przyjedź tam, gdzie Polski nie ma, przykaldowo na Górny Śląsk, tam zobaczysz kulturę zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziś jest chłodno" nie dziś, tylko w sobotę. w tygodniu to ja nie mam czasu na chodzenie po zoo - o 18 zamykają. a jak komuś zimno, to chodzi w pełnych butach a nie klapkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żeleczek , a może ma przedarte podeszwy w krytych butach , lub dziury wydarte na palcach :D Ubrał się chłopak w skarpety i git :D A może to nie były skarpety a podkolanówki , do tego 100% stylonu i w kratę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka malgoska
no co,polak patriota :classic_cool: ja widziałam kolesia któy w chłodny dzień był w krotkich spodenkach i boso chodził po ulicy a potem okazało sie że to znajomy ojca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj żeleczek , a może ma przedarte podeszwy w krytych butach " ma na bilety do zo i fajki, to i na buty ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że miał dość przebywani
wśród 'warszawki ' założył w stresie klapki , zabrał fajury i poszedł się odchamić do ZOO. a że palił i z nerwów i wrzucał do sadzawki , to jedynie po to , aby zwierzęta się nie zaraziły od niego wścieklizną którą się tam zaraził tam pewnie nie ma nawet koszy na niedopałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej sensacyjna wiadomość
od żelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×