Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coco_cha

Problem dużego biustu... jaka bielizna na ślub?

Polecane posty

Gość coco_cha

Hej dziewczyny, mam problem dużego biustu (75G) i trudno jest mi znaleźć jakikolwiek stanik, a co dopiero mówić o bieliźnie ślubnej Od koleżanki słyszałam o firmie Kris line, podobno mają duże rozmiary i nawet ślubne modele. Słyszałyście o tej marce? A może któraś nosi jej biustonosze? Doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja nie słyszałam o tej firmie, ale na swój ślub szyłam sobie biustonosz na miarę - komplet z figami kosztował mnie mniej niż 100 zł, a był wygodny i idealnie dopasowany do mnie i do sukienki (chodzi oczywiście o wykończenie dopasowane do dekoltu sukni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.,
Ja mam 70H i też nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć stanik, tym bardziej, że mieszkam w małej miejscowości i ciężko dostać tu cokolwiek;/ A jakie macie, miałyście suknie do dużego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlacz internet
mam podobny problem :( bede miala suknie w stylu greckim. kolezanka polecila mi salon w ktorym pracuje brafiterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.,
Ja mierzyłam gorset z szeleczkami, albo jedną szelką na szyję. Chcę, żeby gorset był lekko w serduszko, bo w prostym biust wydawał się większy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia asia
dziewczyny - ja Wam polecam firmę Ava - ja mam rozmiar 70I i mam już kilka staników od nich, w tym ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanka420,.,
Mogłabyś pokazać ten ślubny? Jaki model? I jaką masz suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jq4jiw2ow
ja polecam staniki firmy fantasie.sa to fakt drogie ale sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manteresk
Ale w czym problem? Angielskie 34G/polskie 75J, Bravissimo wyrzuca ze 40 modeli, Figleaves ponad 50, z ramiączkami, bez ramiączek, gładkie, koronkowe, staniki, gorsety, co kto chce. A i u linkowanej Ewy Michalak jest co wybierać. Ja noszę okolice 30GG/65K i problemu z dobraniem biustonosza nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manteresk
Aha, "ślubne modele" to tak samo jak "ślubny makijaż": nazwa nastawiona na wyciskanie większej kasy. Szuka się normalnie białych/kremowych staników, a nie jakichś "ślubnych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco_cha
Hej, dzięki za liczny odzew :) Ten biustonosz wygląda tak (tylko w wersji białej) http://www.krisline.com/product,products,244.html . Podobają mi się te majteczki z podwiązkami, dodałyby mi trochę seksapilu :P A moja suknia wygląda tak: http://www.kolekcje.wyjdzzamnie.pl/model;19230s,s,360.html (na mnie trochę inaczej niż na tej chudej modelce, no ale to wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manteresk
coco_cha, ale sukienka jest bez ramiączek a ten stanik to nie jest przecież "strapless" (i ta firma dobrych "straplessów nie ma; balkonetki i owszem, niektóre całkiem udane). A majtki z podwiązkami to na 5 minut przed nocą poślubną załóż, bo do ślubu i na wesele to one się absolutnie nie nadają. Żeby pończochy się trzymały musi być porządny pas (polecam np. te od Grety) z co najmniej 6 żabkami ;) Z Avą nie doradzę, nie znam tego modelu (a oni mają staniki bardzo nierówne, bywają i perełki, i kompletne kity). Ale sprzedawca to sklep, więc musi przyjmować zwroty, można więc zaryzykować. Jak nie będzie pasować to odeślesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
mam podobny biust. sprawdzona marka: m&s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
m&s w Polsce nie ma wlasciwych rozmiarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
ja tez mialam suknie bez ramiaczek a biust 70G mialam stanik z Konrada i byl spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata75E
Również mam spory biust i zastosowanie wszytego biustonosza nie wchodziło w grę, kupiłam fajny komplet tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-slubna i nie żałuję bo dobry biustonosz dobrze trzyma piersi i było wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego w sklepie internetowym GRZESZEK.PL. Mają szeroki wybór. Nie patrz na swój duży biust jako na wadę, przecież to atut - na pewno będziesz wyglądać świetnie na swoim ślubie, tylko wybierz dopasowaną bieliznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Met bud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do sukni bez ramiączek ubrałam ten gorset z biustonoszem: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/6160/ Sprawdził się perfekcyjnie, biust był uniesiony i zebrany do dekoltu, (gorset posiada odpinane ramiączka), przedłużenie gorsetowe zapewniło mi idealne wsparcie i utrzymanie biustu w jednym miejscu. Dodatkowo może on pełnić rolę bielizny na noc poślubną, poniewac posiada dodatkowe ramiączka u dołu do zapinania pończoch i jest pięknie wykończony satyną. Dzięki temu czułam się naprawdę komfortowo, bo nie sztuka ubrać biustonosz samonośny który po pół godzinie tańca zjedzie nam na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×