Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebny dziedzic

32 lata i nie mam dziecka ale za to moja siostra

Polecane posty

Gość potrzebny dziedzic

32 lata i nie mam dziecka ale za to moja siostra Moja siostra ma 17 lat i urodzila dziecko. Tak sobie pomyslalem ze skoro mialem w zyciu 4 kobiety i zadnej nie zaplodnilem w takim razie to dziecko jest po to zebym ja je wychowal. Moj ojciec popiera mnie w tym pomysle by pozbawic siostry praw rodzicielskich i zmusic ja do tego by glownie zajmowala sie nauka skoro i tak ze swoim chlopakiem zerwala. Np. moj ojciec robi interesy z facetem ktory ma 65 lat, jego corka w wieku 25 lat zaszla w ciaze i pozbawil jej opieki nad wnukiem i teraz z tego chlopaka wyszly ludzi (w dodatku ten 65latek rozwiodl sie z zona). Tak to jest moi drodzy ze dziecko wychowane przez samotna kobiete moze byc niedorajda w zyciu, wiec jesli mozna cos zrobic to nalezy dzialac. Zreszta ja wlasnych dzieci nie mam a ojciec ciagle mowi ze nasza firma potrzebuje dziedzica w dodatku z naszym nazwiskiem, wiec to jest chyba zrzadzenie losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2dzieci
Askad wiesz ze lepiej wychowasz to dziecko? Siostra je kocha a ty chcesz jej zabrac najwazniejszy skarb. Lepiej pomoz jej w wychowaniu,podpowiedz jak poradxic sobie w zyciu,badz jej przyjacielem i doradca. A nazwisko mozna inaczej zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebny dziedzic
Chlopiec powinien zostac wychowany przez mezczyzn ktorzy wmowia mu do czego sluzy mezczyzna a do czego kobieta, naucza go takze tradycji do rodziny, nazwiska. I tak chlopiec nosi nasze nazwisko a ojciec go nie chce, siostra powinna zajac sie nauka a nie wychowaniem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfbl;vn
PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosiłam w chuście wiązanej
co za walnięty pomysł, dziecko powinna wychować matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że prowokacja
człowieku ale tobie to dopiero się nudzi w życiu. Zajmij się czymś. Pomóż matce w domu albo w ogrodzie zamiast siedzieć na necie i bąki zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość >???????????
chyba zes wczoraj trudne sprawy ogladał...bo było prawie ze to samo..nudzi sie co..wakacje ida to dzieci nie maja co ze soba zrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×