Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatuazowa przeciwniczka

RÓBCIE SOBIE TATUAŻE, A POTEM POWIEDZCIE DZIECIOM, CO ZNACZĄ - ŻENADA

Polecane posty

Gość gshstyhwh
ateista i terrorysta Bossskie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czizas-dokładnie :) Nie rozumiem ludzi,którzy się podniecają czyimiś tatuażami,kolczykami,brzuchami w ciąży,stylem ubierania itp.Co ich to obchodzi?Ktoś nie lubi tatuaży-to sobie go nie zrobi.Proste. Ja mam tak zwany biały tatuaż i bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem to nie moja sprawa
ale wytatuowany facet już odpada, ale koledzy mają i mi nic do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem to nie moja sprawa
tzn wytatuowanego faceta nie chciałabym ale jak nosi ktoś obcy jego sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, ale co, poznajesz fajnego faceta, nie wiesz z początku, że ma tatuaż. Wszystko jest cacy, ale jak tylko dowiadujesz się co ma to go rzucasz? Bo nie mówię o osobnikach z wytatuowanym całym ciałem bo też mi się to nie podoba, ale o przeciętnej ilości czyli 1-2 tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gshstyhwh
mam tam grupe krwi ????????????????????????????? A jaką masz bo ja b rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam maly w miejscu dla oka niewidocznym i planuje drugi "przez biodro". Moj maz ma tez dwa i planuje 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz grupę krwi dla samej grupy krwi to spoko, ale nie sądź, że to będzie miało jakiekolwiek znaczenie. Jedyne co ma to grupa w starym dowodzie, krewkarta czy karta honorowego dawcy. A jak nie masz tego to normalnie próby robią albo 0- jak nie można czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuaż to kryminał i tyle
nigdy się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka Jeśli masz grupę krwi dla samej grupy krwi to spoko, ale nie sądź, że to będzie miało jakiekolwiek znaczenie. Jedyne co ma to grupa w starym dowodzie, krewkarta czy karta honorowego dawcy. A jak nie masz tego to normalnie próby robią albo 0- jak nie można czekać. Tatuaz mam dla siebie raczej bo wiem ze nie jest zadna "wskazowka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodko gorzka, rozumiem:) Ale niektórzy robią je łudząc się, że są do czegoś przydatne. Widzę, że dyskusja chyba się zakończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka Słodko gorzka, rozumiem Ale niektórzy robią je łudząc się, że są do czegoś przydatne Dokladnie, mam taka kumpele ktora twierdzi ze w razie wypadku grupe krwi ma na wierzchu i ze szybko ja uratuja:) zenujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mogłaby wytatuować dopisek "tak, to moja prawdziwa grupa krwi" i dorzucić strzałkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, jeszcze dotatuować podpis dyrektora jakiegoś ośrodka krwiodawstwa który by to potwierdzał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość data urodzenia swoja, mamy
psa i kota:D a do tego grupy krwi kazdego. i ptaszki na łopatce albo na cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może od razu na plecach wytatuować sobie całą swoją historię zdrowotną....wszystkie uczulenia, przebyte choroby, stan organów (na wypadek zgonu, żeby wiedzieli co zabrać :P) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam ptaszki. Motylki i gwiazdki. Mi prababcia właśnie powiedziała, że powinnam sobie motylka bo to taki dziewczęce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześwietlenia rtg od razu tatuować. A w razie zmian jakiś odpowiednio białym zaznaczać albo laserem fragmenty usuwać i na nowo tatuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak motylki:) moorland: np tak zoltaczka, swinka i ospa przechodzone w dziecinstwie, watroba calkiem calkiem za to lewa nerka nie dziala:) jelita dlugie i rozciagliwe a przede wszystkim nie poplatane, kilka ubutkow w mozgu ale zdrowe serce i sledziona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze stycznia
Mieszkam w UK i tu prawie wszyscy robia tatuaze, nawet starsze panie. ale czesto wlasnie jakies dziwaczne, nieprzemyslane wzory. Np. spotkalam raz dziewczyne, ktora na piersi miala wytatuowane Kubusia Puchatka. Sama mam tatuaz, na lopatce-wzor przemyslany-stworzony z dwoch innych (nie moglam sie zdecydowac, wiec koles z salonu zrobil mi projekt dwa w jednym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzi nas UK
tatuaż to decyzja na całe życie. potem takie baby na plażach sie pokazują... oblecha. w dodatku usuniecie zostawia zawsze jakis slad. zreszta ja tego nie rozumiem: po co ladowac kase w dziare i potem znow placic za usuniecie? glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×