Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia-s

seks w obliczu podgladaczy

Polecane posty

Gość sylwia-s
nie mam pojecia ile razy-bylatwz przerwa,bo przyprowadzili potem nowa i poszli so niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia-s
poznalismy sie w lokalu-seks mial byc w trojke ale bez wydziwiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia-s
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----***----
Witam, jesli ktoś jest zainteresowany to br. w sierpniu 20-2, będziemy w poroninie, pensjonat VENA i z chęcią pooglądamy, lub bedziemy oglądani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być podglądany w trakcie uniesień dodaje pikanteri i sprawia że adrenalinka robi swoje. Na początku sierpnia będziemy w okolicach Dębek i może jakaś parka nas podgłądnie i zacznie się kochać tak jak my w naszej obecności.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokooo36
sex w obliczu podglądaczy jest czymś fantastycznym ,nas to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był niezły temat, rok temu na inaugurację lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesi
Po slubie jak z mama mieszkalam to tez mnie pare razy podgladala o czym sie sama przysnala,bo wiedziec chciala jak ja sie bede bzykala,i jak mi powiedziala ze tej pozycji jeszcze nie znala i z moim mezem sprobowac chciala bo juz dawno nic w sobie cieplego nie miala bo z mezem nie mieszkala, ja swoje mu mezowi posuwac ja kazalam i tez ja podgladalam i cycki jej masowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak przeżycie czegoś takiego warto było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najfajniej jest na plaży - do balsamowania pleców częst siadam na niej okrakiem i wtedy już przepadło, nie pomogą ściskania pośladków i napinania pupy - polewam olejkiem i wślizguję się z boku majteczek. Najpierw grzecznie tylko prężę kutasa, ale w końcu robię parę konkretnych pchnięć i wtedy raczej kto patrzy nie ma wątpliwości. Po takiej rozgrzewce zdarza się że na dokończenie wyskakujemy gdzieś za wydmy, a potem moja pani jest już rozluźniona i zdarza się że paraduje toples albo przynajmniej w stringach. A wcześniej tylko do opalania na leżąco i tylko jak schowamy się w jakimś grajdołku. Na drugi raz namawiam, żeby od razu założyła stringi, ale nie, wstydzi się pokazać d*pkę. Dopiero jak ją przelecę na plaży to ok, zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×