Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hold on to what you believe

Pytanie do "samotnych" dziewczyn

Polecane posty

Gość nienawidzetakichsytuacji
24 lata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkie tutaj jesteśmy w podobnym wieku :P a ten Twój od całowania to przepraszam ale chyba z choinki się urwał :D albo z przedszkola uciekł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Niee :D Jest po prostu dość dziwny :D Na przykład lubi starsze kobiety.Tak około 40-tki. Ja byłam jego pierwszą młodszą kobietą w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może dlatego myślał że jak się z Tobą prześpi to będzie musiał poprosić Cię o chodzenie :D hahaa :D coś mi to przypomina... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Możliwe :D Tylko,że ja na początku traktowałam go tylko jak kolegę,a on odwrotnie,strasznie mu zależało,żeby było coś więcej(tu mam na myśli całowanie). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie zabiłaś :D powiedz jeszcze ile ma typek lat to pewnie spadnę z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa gdzie się tacy ludzie rodzą :D A teraz mam dla Ciebie odpowiednią terapię: cofnij się o stronę, przeczytaj to co napisałaś na jego temat i zastanów się obiektywnie czy chciałabyś spotykać się z kimś takim? Serio uważam że nie, tak samo jak ja bym nie chciała, tak pewnie Ty nie chciałabyś spotkać się w realu z tym moim Alvaroo ;) i tego trzeba się trzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Hmm,w sumie masz rację! Trzeba się odpędzać od takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc wracając do tematu... od takich typków trzeba się trzymać z daleka :D Ja dzisiaj idę na imprezę, może będzie tam czekał na mnie jakiś rozgarnięty facet gotowy spełnić moje fantazje seksualne ;) bo za takich w ciemię bitych podziękuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
Guliette, jestem ciekawa, jak tam rozkręca się impreza i, co najważniejsze, gdzie spędzisz noc? ;) Ja byłam wczoraj w klubie... No i... :) ehh, przez wspólnego znajomego poznałam jednego chłopaka, najpierw trochę tak "z braku laku" tańczyliśmy, ale potem... :) Spędziliśmy razem resztę nocy :) Wylądowaliśmy w łóżku, ale nie spaliśmy ze sobą, chociaż było bardzo blisko. Coś mnie blokowało, chociaż ciało krzyczało, że chcę, to do niczego nie doszło. Za to zauważyłam, że niesamowitą przyjemność sprawia mi podpuszczanie mężczyzn, drażnienie się z nimi... :) Trochę to egoistyczne, ale gdy widzę ten wzrok i słyszę to mruczenie... A potem taki pstryk w nos ;) Zajrzę tu jutro z nadzieją, że napiszesz o bardzo zadowalającej nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Byłam dzisiaj w kilku pubuch,niestety nikogo ciekawego dla mnie ;/ Jestem chyba beznadziejnym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hold on to what you believe
@nienawidze - wiesz, jak jest - im bardziej nastawiasz się na coś (np. na poznanie kogoś w danym miejscu) tym większa lipa wychodzi :) Ja wczoraj poszłam z nastawieniem, że się nie wybawię, a okazało się, że spędziłam jeden z milszych wieczorów... i nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
W sumie nie wyszłam,żeby kogoś poznać. Jednak wiadomo,że miałam małą nadzieję,że poznam kogoś fajnego,do pogadania. Jakoś to przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Wam, że dzisiaj spałam sama, nikogusieńko na horyzoncie:P Aaaale za to jaka impreza to masakra :D Był kocyk, grill, nas ze 20 osób:) Uśmiałam się nieziemsko, haha jak sobie przypomnę to.... :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Oo widzisz :D To fajnie :D Jenyy,jak ja tęsknie za grillami,ogniskami i innymi takimi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuliss
i właśnie dziewczyny:) mniej czasu tu przed kompem a więcej na imprezach będzie lepiej:) i przestańcie narzekać na facetów jeśli jest coś nie tak to "TO" JEST W WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Zuliss,dlaczego ma być coś nie tak tylko w nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam napiszę coś jeszcze lepszego:D rozmawiałam dzisiaj z "migaczem" i wgl zdenerwował się biedny bardzo, ponieważ jak ja mogłam pomyśleć że się więcej nie spotkamy :D no bo przecież to jest oczywiste (???????????????????) że on chce się ze mną spotkać :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
No jak mogłaś pomyśleć,że on nie chce?! Oj Ty :D Hahaha. I co? spotkasz się z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żeby strzelić mu w pysk i powiedzieć że w moim słowniku nie ma zwrotu oczekuj telefonu :D :classic_cool: a tak na poważnie... usłyszałam od sąsiadki że STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE, i usilnie mi to powtarza kiedy zadzwoni mój telefon :D Sama nie wiem, być może znajdę odrobinę miejsca w mym grafiku bezrobotnej :P o ile zadzwoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Stara miłość nie rdzewieje... A znasz to powiedzienie,żeby dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzić? :D Dałabyś już spokój z nim,nie jest wart Twego OCZEKIWANIA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja już dawno przestałam oczekiwać, cokolwiek to znaczy :D może do usranej śmierci się nie doczekam, któż to wie :D No ale wiesz... to moja pierwsza miłość zaraz po platonicznej do Nica Cartera z backstreet boys :classic_cool: Podsumowując, czekać nie mam zamiaru, ale jeżeli się odezwie to może pójdziemy na spacer :P a później go dziabne haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
No jak uważasz :D Moja pierwsza miłość ,jeeeeeeny. Pewnie on mnie już nie pamięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
No pamięta się te ważne dla nas momenty,a nie jestem pewna czy dla niego to było takie ważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... a ja usłyszałam, że on żałuje że nam wtedy nie wyszło ale jeszcze był mocno niedojrzały ;) mógłby mieć teraz chłopok drugą szansę ale przez to 7 lat jeszcze chyba nie dojrzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzetakichsytuacji
Nie wszyscy faceci dojrzewają :D Niektórzy pozostają takimi dzieciakami całe życie :P Więc po prostu jak napisze jeszcze raz: Oczekuj mego telefonu ,chyba wiesz co masz zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×