Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iugyhjkloiu7y8gtvhbnjmkliougyv

zwiazek z inna kobieta

Polecane posty

Gość iugyhjkloiu7y8gtvhbnjmkliougyv

mam pytanie. jestem w szczesliwym zwiazku od jakies czasu i kocham mojego mezczyzne, dogadujemy sie i rozumiemy. 3 tygodnie temu wyszlam z kolezanka do jednego klubu i wtedy spotkalam ja. Od razu wiedzialam ze to tzw. 'bratnia dusza', czulam ze jest cos miedzy nami. Ona byla tam z chlopakiem, wiec na pewno nie jest lezbijka, ale dalo sie odczuc ze jest miedzy nami dziwna chemia, powiedziala to nawet moja znajoma. Do rzeczy - od tego czasu nie moge przestac o tej dziewczynie myslec, spotkalam ja jeszcze raz po tym i okazalo sie ze mamy ze soba wiele wspolnego, czuje jakbym ja znala od zawsze. mam wielkie wyrzuty sumienia co do tego bo jest to wbrew mojemu sumieniu, ale z drugiej strony czuje ze mam z nia jakas wiez ktorej nigdy wczesniej nie czulam, mysle ze ona czuje to samo... warto cos zrobic w tym kierunku ? do zlosliwych powiem ze trojkat nie wchodzi w gre, moj mezczyzna jest bardzo konserwatywny i gdyby sie dowiedzial bylby to dla niego szok i upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iugyhjkloiu7y8gtvhbnjmkliougyv
napiszcie co myslicie, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaantka
Czy to ma cos wspolnego z seksem, to Twoje zainteresowanie nia, czy moze tylko "bratnia dusza"? Ja lubie tylko panow ale powiem Ci ze raz jeden w zyciu spotkalam dziewczyne, przy ktorej czulam sie tak wlasnie dziwnie. Wtedy po raz pierwszy i ostatni jak dotad ( a minelo juz 10 lat) pomyslalam ze moze moglabym to robic z kobieta;). Ja widzialam ja tylko raz na imprezie, ale do dzis pamietam jakie wrazenie na mnie wywarla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co
to jaka to musi być kobieta żeby u kobiety na pozór zdrowej wywołać takie uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treneiro
nie wierzę, że masz faceta, dyżurna lesbo tego forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×