Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pojechałoby się

gdzie TANIE kwatery nad morzem??

Polecane posty

Gość gość
My w tym roku też wybieramy się na urlop do Sianożętów, bo podobna to wyjątkowo piękna a przy tym dość cicha okolica. Ofertę noclegów znaleźliśmy na stronie pod adresem www.imperiall.pl i chyba zarezerwujemy cały domek letniskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom do wynajęcia nad morzem, dokładnie w okolicach Ustki to znalazłem w wakacje przez portal www.meteor-turystyka.pl . Dobrze pamiętam, bo szukaliśmy dość długo jakiejś ciekawej, nie za drogiej oferty. Było w porządku, rzeczywiście domek czysty, zadbany, przestronny, wszystko to co było w ofercie na stronie się pokryło z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiajana
Ja szukam najczęściej przez Bookapart albo Booking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJolanta
Swarzewo, pokoje gościnne Jutrzenka, ul. św. Mikołaja. Byliśmy w lipcu - 80 zł za 2 osoby. Duży pokój z łazienką, czyściutki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondresalicja
Jak kwatery nad morzem to polecam Łebę tam masz dobre http://www.domkiwlebie.pl/. Co dwa lata tam jeździmy i ciągle wyjeżdzamy stamtąd szczęśliwi i wypoczęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce można tanio noclegi wyszukiwać na Meteorze na pewno - www.meteor24.pl . Są jeszcze inne strony z bazami noclegów ale na lepsze niż Meteor nie trafiłam jeszcze. Tutaj obiekty są porządnie opisane, nie brakuje zdjęć i pełnego namiaru na właścicieli kwater. No i właśnie przez to że mają szeroką bazę to można wybierać wśród miejsc w różnych cenach, człowiek nie jest skazany tylko i wyłącznie na drogie hotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie szukam noclegów na stronie www.meteor24.pl jak już gdzieś jeździmy. A akurat z żoną ostatnio dużo podróżujemy – trochę urlopowo, trochę zawodowo, bo akurat pracujemy też razem. Dużo też jeżdżę na zawody biegowe w różne części Polski więc jak potrzebuję noclegu na weekend tylko to też tutaj szukam. Dużo tańsze oferty niż na słynnych stronach z rezerwacją online typu booking, trivago itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocny może być Meteor ( www.meteor24.pl ). Dużo ofert publikują, raczej są one dość rzetelnie opisane, nie brakuje fotek i to profesjonalnie zrobionych a nie ośrodka od strony elewacji wyłącznie...:P Mają spory rozrzut cenowy, także jeśli ktoś chce znaleźć coś za mniejsze pieniądze to powinno się tutaj udać, podobnie jak w sytuacji gdy dla kogoś cena może być wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, sprawdzone oferty ma www.meteor24.pl na pewno. Zawsze mnie ta strona ratuje jak potrzebuję info o jakimś dobrym spaniu. Jakiś czas temu szukałem tutaj noclegu w Małopolsce dokładnie w okolicach Wadowic i udało się dość szybko dotrzeć do kilku ciekawych ofert pokoi w dobrym standardzie, z łazienkami w cenie do przełknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś znajdziesz w wyszukiwarce na www.meteor-turystyka.pl . Różne mają noclegi, od zwykłych prywatnych kwater po całe apartamenty. Jak miałem problem żeby znaleźć nocleg na Kaszubach to tutaj mnie poratowali. W jednych regionach tych ofert jest więcej a w innych trochę brakuje informacji o ośrodkach wczasowych, a na Meteorze jeszcze można cokolwiek znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie z własnego doświadczenia mogę polecić wypoczynek w apartamentach http://www.ms-probiznes.pl/ bardzo dobra jakość, czysto, przytulnie, mega komftowo jak dla mnie. Fajnie można odpocząć zarówno we dwoje, jak również większą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwiedziłam morze w dłuż i wrzesz i nocowałam w praktycznie w każdych warunkach.... nawet pod gołym niebie. Teraz po latach z 40 na karku wynajmuje już kwatery bardziej wygodne. Bardzo lubię jeździć do Sopotu i jak już tam jestem to wynajmuję mieszkanie od www.victus-sopot.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Michalak
Własnie wróciłem z tanich apartamentów z Kołobrzegu. Standard lepszy niz w domu i do tego nawet podgrzewana podłoga w łazience. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko od plaży i centrum Kołobrzegu. Dziękuje za świetnie spędzony czas Pani Joannie. Gorąco polecam http://nocleg-kolobrzeg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowamammba
Super info. Korzystałam już z ich apartamentów, ale w górach, w tym roku planujemy morze, ale nie rezerwowałam nic wcześniej, bo w naszej branży nigdy nie wiadomo co z urlopem. A skoro taka promocja, to na pewno skorzystam, zwłaszcza, że sun&snw to sprawdzony operator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest stron które publikują ogłoszenia ośrodków wypoczynkowych. Ja korzystam na przykład z Meteora -meteor-turystyka.pl. Duży wybór, różne ceny, noclegi są tutaj z całej Polski. Jak szukałem pensjonatu na podróż poślubną z żoną to właśnie tutaj znalazłem świetne, ustronne miejsce w Bieszczadach za niewygórowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wiosną szukałem już noclegu dla rodziny na te wakacje i znalazłem bardzo fajny pensjonat przez wyszukiwarkę na stronie meteor-turystyka.pl. Warto tutaj zajrzeć. Mają zróżnicowaną bazę obiektów, także są różne półki cenowe. Jak sobie przeglądam jakie oferty wiszą na tych serwisach które mają opcję rezerwacji online to jest przepaść, tam te same pokoje potrafią kosztować o kilkadziesiąt procent więcej – chodzi mi o to, że pokoje są de facto w tym samym standardzie, ale jako że mają opcję rezerwacji internetowej to jakby z tego tytułu sobie stawki windują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo pokoje gościnne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelinaa800
Witam, tanie noclegi nad morzem można znaleźć na stronie http://wakacjenadmorzem.pl. Zachęcam do odwiedzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grzybowie nie jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My natomiast ilekroć możemy to wracamy do Gościńca Zamkowego w Darłowie. Tam jest naprawdę świetny klimat. Eleganckie wnętrza, ale jednocześnie bardzo swojskie i bardzo smaczna kuchnia, bo tam także jest restauracja na miejscu. Polecam, nawet dla rodzin z dziećmi. Mili ludzie tam pracują. Można spokojnie odpocząć. ceny ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMallwyna
Sun&Snow bardzo fajnie cenowo wychodzą, a mają apartamenty w bardzo wielu lokalizacjach, więc jest duża szansa, że tam gdzie potrzebujemy też będą. Pod koniec sierpnia jest promocja, sama z niej mam zamiar skorzystać, zaoszczędzone 30 procent ceny piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fajne apartamenty, może nie najtańsze, ale na pewno bardzo dobre i wygodne to polecam kontakt z http://www.apartinfo.net/ fajna i praktyczna miejscówka, bez dwóch zdań warto zapisać kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×