Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...szprotka...

Czy jak zrobie z takich skladnikow salatke to wyjdzie smaczna???

Polecane posty

Gość ...szprotka...

tunczyk z puszki w sosie wlasnym (w kawalkach) kukurydza jajka ugotowane na twardo szczypiorek por cebula majonez I oczywiscie sol i pieprz :) Zastanawiam sie jeszcze czy nie dodac czerwonej papryki...Jak myslicie,wyjdzie smaczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szprotka...
Aha,ogorki konserwowe jeszcze chcialam dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SŁODYCZE:)
moim zdaniem będzie naprawdę super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szprotka...
No to probuje,a co tam :D Napisze czy byla zjadliwa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SŁODYCZE:)
w takim razie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
wszystkie te skladniki do siebie pasuja i wyglada super. dodam tylko od siebie, ze nie lubie, gdy w salatce jest za duzo elementow. bo wtedy wszystko zlewa sie w jakis jeden pomieszany smak. moim zdaniem 5-6 to gora (nie liczac przypraw i sosu. czyli np. jak masz por, cebule i szczypior, to dalabym tylko jedno z nich. ja bym zrobila tak: jajko i tunczyk + 3 kolory: szczypior, papryka i kuku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szprotka...
Wyszla fantastycznie :D ! Jutro pewnie bedzie jeszcze smaczniejsza jak sie przez noc przegryzie :) Ostatecznie nie dalam pora tylko cebulke i troszke szczypiorku na wierch,zeby ladnie wygladalo :) Polecam taka salatke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szprotka...
*wierzch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
super :) az nabralam ochoty, a powiedz ile jajek dalas na puszke tunczyka i puszke kuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
Papryka, szczypiorek, ogórek, tuńczyk, oliwa, sok z cytryny, sól, pieprz - tak byłoby o wiele smaczniej, zwłaszcza przy takiej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szprotka...
6 jajek dalam :) Przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje,ale wczesniej nie wchodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci odpowiem:
nie ma sprawy :) dzieki, czyli sporo tej salatki i pozywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacyntaaa
6 jajek????zartujesz????cos ty za porcje robila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalam tyle jajek,bo lubimy jajka,kazdy moze dac ile chce :) Porcja chyba normalna,taka miska jak przy kazdej salatce u nas.Pozywna jest bardzo.A jajka sie gubia w salatce wiec uwqazam,ze te 6 jest idealna porcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zapytam:
ile porcji wyszlo? mysle, ze 3-4 powinno wyjsc, prawda? takich do najedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zapytam:
le, no to 6 jajek wcale nie jest duzo, co ten ktos bredzi? :o poltora jaja na osobe + dodatki to jak w sam raz na wartosciowy posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zapytam/ci odpowiem:
hmmm .... lubie salatke z kuku i zoltego sera z czosnkiem, bazylia i oliwa (mozna kropnac rowniez troche cytryny lub balsamico). kuku 2 razy tyle co grubo startego sera i zombek czosnku :) lubie tez sorowke z kapusty i pora, krorej perfekcyjna wersja jest na tym blogu: http://przepisyzezdjeciami.blogspot.com/2010/08/surowka-z-biaej-kapusty.html albo z pomidora, mozarelli i bazyli :) (zamiast pomidora moze byc czerwona papryka ze sloika lub dojrzala .... brzoskwinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja:
smaczna jest tez salatka z bialego ryzu, kuku (ryzu troche wiecej lub tyle samo), 1 kisozny lub konserw. ogoras, szczypiorek i sos z oleju, soku z cytryny i czosnku. w/w salatka i tamta z kapusty to raczej jako dodatek, bo nie ma w nich nic pozywnego typu jajco, rybka, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe te Twoje salatki,chetnie sprobuje :) Ja ogolnie preferuje salatki z dodatkiem jakiegos mieska albo szynki ( maz jest miesozerny ;P ) Gyrosa robie czasami z karkowka,albo biodrowka.Od czasu do czasu uzywam piersi,ale zadko,bo synek nie lubi i pozniej wybrzydza ;) Z surowek takich obiadowych to uwielbiam takie z dodatkiem majonezu ;P Np.pekinka+marchewka+kukurydza+troszke oleju+nie za duzo majonezu,albo marchewka starta z dodatkiem odrobiny oleju i majonezu.Pyszna tez jest pekinka+marchewka+zblanszowany por+zieleninka(lubczyk,pietruszka,koperek)+standardowo odrobina oleju i majonezu.Aha,sama surowka z pora tez jest cudowna :) Majonezu uzywam ligt,zeby nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salata+pomidor+ogorek+rzodkiewka+szczypiorek+cytryna+oliwa / pychotka :D pekinka+sos czosnkowy (na bazie smietany lub jogurtu) - idealna do grilla No i takie standardowe typu salata+smietana+szczypiorek+koperek/mizeria z cebulka lub szczypiorkiem,koperkiem+jogurt grecki,ewentualnie smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobie : kalafior(ugotowany w osolonje wodzie,podzielony na rozyczki)+3-4 srednie marchewki(ugotowane w osolonej wodzie,pokrojone ww kostke)+peczek koperku+majonez i pieprz albo papryka kolorowa+por+jajka+wedlina drobiowa+kukurrydza+majonez,sol,pieprz Chyba jednak zrobie ta druga,bo mam ochote na kukurydzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziewczyno fantazje kulinarne, aż pozazdrościć. Od razu mnie naszła ochota, żeby zrobić przegląd lodówki... i może coś wyczarować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje bardzo :) Jak mam czas to lubie sobie pokucharzyc :P Tym bardziej,ze u mnie dzisiaj caly dzien pada i nie mamy jak wyjsc z moim trzylatkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja:
ja tez wole z mieskiem, rybk,a jajkiem, serem, takie bezmiesne to tylko jako dodatek, a jako posilek sam w sobie musi byc bialeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest straszny upał, taka sałatka z majonezem może być trochę zbyt ciężka. tuńczyk z samą kukurydzą już smakuje okej, jak tylko odpowiednio przyprawisz. ewentualnie możesz wkroić do tego ogórka albo papryki, ale jajek i majonezu ja osobiście bym nie dodawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×