Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuję opiekunki

Kraków, zatrudnię opiekunkę do dziecka

Polecane posty

Gość poszukuję opiekunki

Śródmieście; poszukuję opiekunki dla 9miesięcznej dziewczynki, spokojnej, grzecznej. Niania ma być niepaląca, wiek 25-55 lat, doświadczenie min. 2 lata, komunikatywna, kreatywna jeśli chodzi o wymyślanie zabaw dla dziecka; w zakres obowiązków wchodzi: szykowanie posiłków dla dziecka, prasowanie, spacerki; od godz. 8 do 16, od pon. do piątku; mogę zaproponować 5 zł/h. Osoby zainteresowane proszę podawać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhhh
Kobieto za średnio 800 zł chcesz znaleźć nianię na pełen etat w Krakowie? Zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję opiekunki
a podobno TAKIE BEZROBOCIE :O teraz już wszystko jasne... lenie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję opiekunki
ja chapam dzidy za 5 zł od sztuki, wiecie ile musze sie nachapać żeby zapłącić tyakiej opiekunce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akksamkknasdnkank
pomysl sobie, jak sie opiekunka ma utrzymac za te 800 zl. nie masz jakiejs kolezanki, ktora siedzi ze swoim dzieckiem w domu? moglabys "podrzucac" swoje i to za mniejsza kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe za 800zł sama idz
pracować :o w życiu nie zajmowałabym się cudzym bachorem za 800zł miesięcznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjla
stawka troche smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophophophop
w Poznaniu za tyle godzin placi sie niani min.1000 zl bez prasowania.tylko opieka nad dzieckiem, odgrzanie obadku, spacerki itp. tyle dostaje moja znajoma emerytka.czyli ma juz emeryture i 1000 sobie dorabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenie? A może ty jesteś leniem. Ugotuj dziecku i wyprasuj, bo za takie pieniądze to można jedynie przypilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka za 10zl/h bez gotowania i sprzątania, weekendy i wieczory płatne 20zl/h i zgodziła się na taką stawkę tylko i wyłącznie dlatego, że to znajomi rodziców. Jak jesteś biedna lub skąpa sama się zajmuj swoim dzieckiem i się nie kompromituj, albo daj kolezance, która też ma dziecko i się wymieniajcie opieką. Aha miasto Wrocław więc ceny podobne. PS jakby nizsza klasa średnia miała "służbę" to by zabrakło rąk do pracy w gospodarce, więc nie każdy musi i powinien mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami godnymi Twojej uwagi! na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×