Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uffffooooo

UFO

Polecane posty

Gość Uffffooooo

Mam takie pytanie,co by się mogło stać gdyby ujawnili istnienie UFO?mowia ze kiedyś znaleźli nawet obcych i poddawali ich badaniom i testom,więc dlaczego mieli by tego nie ujawniać,przecież nic by siebie zmieniło a w poniedziałek nadal byśmy poszli do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrószka1234455
no nie wiem, duuużo by sie zmieniło :D bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Co by się zmieniło?nic,zupełnie nic,gdybym się dowiedziała ze znaleźli obcych tak bym się ucieszyła,zupełnie bez sensu takie ukrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrószka1234455
a wszytskie religie itd, noo co Ty duzo by sie zmienilo, moze nie dla Ciebie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek ale taki prawdziwy
systemy religijne mogły by upaść, może i rządy... trudno do końca przewidzieć... ale cały świat by się zmienił, cała historia ludzkość (bo to by znaczyło, że ludzie od początku istnienia byli 'pod nadzorem' czy kontrolą kosmitów, może są nawet przez nich genetycznie stworzeni (choćby ten bardzo szybki rozwój mózgu, ponoć teoria ewolucji nie umie tego wyjaśnić)) więc może tego się obawiają, a poza tym choci też o władzę - o przejęcie technologi od obcych, bo to dało by przewagę np. usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Myślisz ze ukrywają to przez religie?kiedys kiedy nie było samolotów mówili ze bóg mieszka w chmurach,potem ze jeszcze wyżej,kiedy byliśmy w kosmosie i tam Boga nie było mowia co innego,wierze w Boga i nie przeszkadza mi to w wiarę w istnienie inne formy życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Jeśli chodzi o technologie to uważam ze jesteśmy daleko zacofani,i zanim doszlibysmy do tego co oni to zajmie nam ładnych kilka milionów lat,np może setek bo idziemy dość szybko do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Chodzi mi tylko o ukrywanie takich faktów przed nami,bo w sumie nie wiem czy cokolwiek znaleźli,pewnie tak,skoro o tym tak glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrószka1234455
szczerze to nie wierze w UFO, is ie nad tym nie zastanawiałam dla mnie to jakies głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
A ja nie to ze wierze ale jestem w stanie zaakceptować inne formy życia jak kosmici na przykład ,i smutno mi to napisać ale tak samo chyba mam z Bogiem,wierze w niego bo tak mi od dziecka wmawiaja,ale czy jest to nie wiem,chociaż modlę się czasem bo to pomaga gdy mam problem,a może Bóg właśnie to kosmiata jakiś który stworzył człowieka i z daleka go bada.Po śmierci sie pewnie dowiemy o co w tym wszystkim biega :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Dzięki za odpowiedzi,niewiele pomogły bo konkretnej odpowiedzi nie znalazłam,tak więc wszystko po trochu może być przyczyna ukrywania prawdy przed ludźmi,tylko ze my płacimy podatki,więc czemu nie mielibyśmy prawa znać prawdy,za nasze pieniądze robią takie badania na obcych,jeśli oczywiście robią.ide spać dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrószka1234455
ja tez nie wiem ,ale prędzej jakoś uwierze w cuda religijne niz w UFO ;) dlatego odrzucam jakąś tam wiare w istnienie pozaziemskie bo jestem katoliczką, skoro wierze w objawienia Maryjne i przyjmuje za prawde to co zostało zapisane w Bibli to nie moge wierzyć w UFO , kościół tez nic o tym nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Kozioł to już w ogóle nic nigdy nie mówi.ja wierze w Boga jeśli już,ale kościół to dla mnie zupełnie niepotrzebna instytucja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Kocioł miało być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffooooo
Kościół cholera!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdidjd
Biblia mówi tylko o tym co wiedzieli starozytni, wtedy nie było ufo bo nie bylo mutantow hodowanych w laboratoriach USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kosmitą
zapomij o katastrofach UFO, nasz sprzęt jest tak zaawansowany że nie psuje się, to wręcz śmieszne jakie wy macie wyobrażenia, "znaleźli kosmitę" też zabawnie brzmi, znaleźć to możesz grzyba w lesie a nie przedstawiciela zaawansowanej cywilizacji, my się nie "gubimy", wszystko jest pod kontrola i wszystko sprawnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reaktor88
Najprawdopodobniej wiązałoby się to z paniką społeczeństwa. Zauważcie, że o ufo nie mówi się w pozytywny sposób, tylko kresli się ich wizję jako bezwzględnych istot, które sieją zniszczenie i na pewno nas zgładzą. Nie sądzę więc, że panika jest tym, co chcą wywołać rządzący. :P A wiecie, że dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Ufo? :) http://mrjoygadzety.blogspot.com/2012/07/prawie-jak-et.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×