Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeleczek

z artukułu na kafe - o laskach szalejących za młodu

Polecane posty

Gość belopek
Zauważyłam,ze przewaznie negatywnie na temat szalejących za młodu wypowiadaja sie kobiety,które są w zwiazkach i zdradzają lub szukają kochanków aby zdradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samson marian
Zauważyłam,ze przewaznie negatywnie na temat szalejących za młodu wypowiadaja sie kobiety,które są w zwiazkach'' O tym tu mowie, zeleczek to hipokrytka i tyle na temat tej mitomanki kafeteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"belopek Zauważyłam,ze przewaznie negatywnie na temat szalejących za młodu wypowiadaja sie kobiety,które są w zwiazkach i zdradzają lub szukają kochanków aby zdradzic" a z moich obserwacji wynika co innego - mianowicie, ze najbardziej z tym nie moga sie pogodziuc ci kt sami sa z czegos w swoim zyciu niezadowoleni ;/ albo panowie z kompleksami kt irytuje ze laski ich oceniaja (przeciez nie ma zakazu poznawania samych dziewic - wiec skad ta irytacja co robia inne laski?;-) albo panie kt z roznych powodow (albo sie powstzrymywaly albo nie mialy z kim) nie uzyly dostatecznie swojej mlodosci. rzeszcie to rybka co robia inni czy inne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROR
a czemu prawiczek mialby brac taka ktora sie wyszalala? moze on nie chce takiej co miala w pupie 10 czlonkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby kurffia sie za mlodu
a potem chca drogich pierscionkow zareczynowych, domu i samochodu od faceta :o zal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×