Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plenerowa Żona

komu polac?

Polecane posty

Gość losterino empati
mhmmm......... mloda bystra kobieta cię przerosła centrum i wylewasz zale na kafeterii :) nie chciala dac dupska bo zobaczyla ześ marny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disco polo to nasz produk narodowy o to czego sie nauczylam na tym forum to nie srac do wlasnego gniazda wiec i disco polo trzeba kochac miloscia patriotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
taaak, kazdy... jak ty i pan zdzisiu... hahahaha :D czyli jednak.............osiagniecie plenerowej :D w UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
o..how I wish my life will be happy,but in my situation...what can I say?I have to go through divorce,I hate my husband with all my heart-----I want to get rid of him ,,brrrrrrrrrrrrrrrrr rnienawidze jego i chce zeby ten koszmar dobiegl konca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
polejcie mi-za udana przyszlosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
no wlasnie.........................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
no tak,wy juz macie swoj temat a ja sie wrzynam bez ladu i skladu,wybaczcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
noks-ja ciebie nie cierpie,jestes zlem najgorszym,wynos sie stad,i prosze cie nie zycz mi raka bo sama go dostaniesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzisz mnie, bo jestem jeszcze młoda a Ty swoją młodość straciłaś na byle męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
nie dam ci tej satysfakcji........... satysfakcji skupiania uwagi na tobie.........co zreszta kochasz miloscia bezgraniczna......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
ja tez przed chwila dolalam ale jestem slaba zawodniczka,no ale dzis jest przelomowy wieczor w ktorym podjelam decyzje i w ciagu tygodnia opuszcze moje wygodne zycie ktore wiodlam przez 13 lat i rozpoczynam pracowac na swoje konto,wiem ze stracilam duzo lat,swoja mlodosc poswiecilam komus kto nie byl tego warty,nie docenil tego wiec tymbardziej jego teraz za przeproszeniem pierdoleeeeeeee,nie ejstem jeszcze taka stara zeby nie zaczac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
noks-wypierdalaj,won czarownico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
ojj plenerowa ales blysnela ''piekna damo''! :) dzis towarzystwo.....bez lasiczki :0 hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna --> ja sie nauczylam nie zalowac niczego co w zyciu robilam, bez wzgledu na to jakie to byly skutki, zawsze z takich sytuacji wychodzisz madrzejsza i silniejsza. noxa daje sie po mordzie lac byle lajzie. ona ma jeszcze wszystko przed soba. ciesz sie tym czego jeszcze nie przezylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna z pasemkami...
a co ciebie to obchodzi?pracowalam,pracuje i bede pracowac,a ty gowniaro tez sie wez za prace bo gnijesz w domu,wybacz ze tak na ciebie pisze ale czytalam twoje wczesniejsze wypowiedzi i strasznie mnie wkurzylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
top zamknij pysk głupia strara dziwko nic nie warta szmato już nikt cie nie zechce i sobie haruj skoro nie doceniasz rad lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
ty wiesz jak i reszta forumowych wyjadaczy wszystko o prawiku :) jakiego pokroju on jest gwiazdą??? no wlasnie............. :D ahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia stare ścierwo pół życia zmnarnowało i prało gacie złego męża wspłczuje ci przegrana szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losterino empati
jakim prawiku? hahahahaha :D kuurwa już lepiej nie mogłaś udac normalnie mistrz kamuflażu :) rób porządek rób na swoim niezle zasranym podworku ja lece a nox dokonczy moje dzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×