Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bebitetek

Wymarzona praca w Krakowie

Polecane posty

Hej, właśnie będę szukała pracy w Krakowie i zastanawiam się czy udało wam się znaleźć swoją wymarzoną pracę w Krakowie. Jeżeli tak to w jakiej firmie i jak to zrobiliście? A może jest miejsce, w którym zawsz chcieliście pracować? Mam nadzieję, że podzielicie sie swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
A moim marzeniem jest : NIC NIE ROBIĆ LEŻEĆ W CIENIU CHŁODNE PIWKO SOBIE PIĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociągiem będzie szybciej
jestem z Krakowa.... a pracę znalazłam w Warszawie. Ironia losu i "kiszka ogłoszeniowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjjk
a ja jestem z Warszawy a pracy szukam w Krakowie, więcej konkretnych ofert mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, w stolicy chyba ciut łatwiej o robotę. ja jak na razie sklep internetowy chcę otworzyć. towar z wólki kosowskiej, czyli tak naprawdę z warszawy, byłoby zdecydowanie wygodniej mieszkać tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiiif
to nie wiesz, czym jest ta twoja wymarzona praca? co chcesz robić konkretnie w tym krk. ja szukam od roku i nie mogęnic znaleźć. w moim zawodzie wszysktkie stanowiska obstawione, tylko czekać aż poumierają czy na emerytury poodchodzą :O zostaje tylko telemarketing, bleh, tam to zawsze chętnie biorądo roboty (za głodową stawkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysl i działaj
Zacznij wreszcie pracowac dla siebie i na wlasny rachunek......myslales kiedys o tym ze mozesz zarabiac tyle ile jestes wart i na wlasne wakacje a nie na szefa...ktory i tak po czasie cie wyleje... Zobacz co mam do przekazania: www.klaudiuszstoszek.znakomitewynagrodzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina k.
Ja chcę pracować w jednym z miejskich salonów kosmetycznych, renomowanym. Tak jak wszyscy marzę o wysokich zarobkach i robię coś, aby je osiągnąć. Mam wiele planów i liczę, że mi się powiedzie zdobycie kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufgat
O którym salonie piszesz? W Krakowie jest kilka dobrych salonów, ale jest również miejsce na kolejne. Jeśli masz własną bazę klientek to możesz śmiało zaczynać ;-) Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina k.
Mniejsza z tym jaki to salon - po prostu dobry, z wysokimi wynagrodzeniami. Koleżanka tam pracowała. Mam nadzieję, że to czego się nauczyłam w New Nails i na dalszej praktyce wystarczy mi do osiągnięcia sukcesu. A później może własny salon? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina k.
To również mi się marzy, ale jestem rozsądna - wiem jak w tym kraju ciężko jest prowadzić własną działalność gospodarczą, ale jeśli tylko zdobędę odpowiednią bazę klientek, to na pewno będę próbowała coś z tym zdziałać. Dla chcącego nic trudnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufgat
Z takim gadaniem to od razu usiąść i płakać. Kto zatem prowadzi w Polsce biznes? Jeśli nie masz dobrego nastawienia to nie ma nawet sensu zaczynać. Masz certyfikat New Nails więc raczej bez większych problemów znajdziesz pracę w salonie, a o własnym biznesie pomyśl za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina k.
Nie usiąść i płakać - ja patrzę na to rozsądnie. Nie będę pisała, że na pewno wszystko mi się uda bo jestem idealna itp. Nie jestem taka... Po prostu marzy mi się własny salon, mam do tego podstawy, ale wiem jak trudno będzie zrealizować ten cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent
Praca w Call Center w Krakowie Jesteś studentem i szukasz pracy, która pozwoli Ci zdobywać cenne doświadczenie? Chcesz się ciągle rozwijać biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach? Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywny? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś pozytywnie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość ta oferta pracy skierowana jest właśnie dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy do pracy w siedzibie firmy w Krakowie osób na stanowiska: - Konsultant telefoniczny - Negocjator telefoniczny Windykator - Lider projektu/supervisor Sprawdź, co możemy Ci zaoferować, wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooourx
właśnie za kilka dni opuszczam kraków ,byłam tutaj dwa lata ,przez dwa lata szukałam pracy w zawodzie imając się dodatkowych gównianych prac za 1000 zł byleby opłacić wynajęcie mieszkania,jestem szalenie zmęczona i sfrustrowana,wracam do rodzinnego miasteczka gdzie mam mieszkanie po mamie i tam będę pracowała za tego tysiaka :( jak będę ....bo i z gównianymi robótkami krucho,a w małym miasteczku to już w ogóle ,dam sobie czas rok- jeśli nic nie znajdę wyjeżdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak...hehe
tu widziałem już studentów za 3,50 za godz pracujących. sami psują rynek bo chcą dorobić a potem zdziwieni jak szukają już na stałe zajęcia że gówno co płacić chcą. po co mają płacić jak i tak przyjdzie studen za 3-5 zł napierdalać... debile sami sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *do wyżej
w jakiej branży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooourx
finansowa- u mnie ladują wyłapane fałszywe znaki pieniężne ,do analizy ,wąskie grono pracodawców,ale żeby w krakowie ?! tylko plecy ,a te mam szczuplutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valncyja
ja studiuję w Krakowie i nie chciałam obciążać rodziców, dlatego szukałam pracy, która będzie wiązać się z moim przyszłym zawodem, ale że zajęcia mam 5 dni w tyg o różnych godzinach to musiałam zdecydować się na coś elastycznego, spróbowałam swoich sił tutaj: http://www.krakowski-adres.pl/zarabiaj_z_nami.php i na razie jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuję w Krakowie i nie chciałam obciążać rodziców, dlatego szukałam pracy, która będzie wiązać się z moim przyszłym zawodem, ale że zajęcia mam 5 dni w tyg o różnych godzinach to musiałam zdecydować się na coś elastycznego, spróbowałam swoich sił tutaj: http://www.krakowski-adres.pl/zarabiaj_z_nami.php i na razie jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra praca w Krakowie szuka człowieka :-) www. olx.pl/oferta/sprzedaz-kasjer-eks pedient-CID619-IDsNTY1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×