Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicha87

Bóle podbrzusza po stosunku w 21d.c brałam clo

Polecane posty

Poradzcie prosze - dzis w nocy po stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze, pozniej jeszcze przebudził mnie silny ból na dole i mdłości. to byl 21d.c. Mąż po stosunku mowil ze mialam w pochwie bardzo gorąco, nie tak jak zawsze. i zmierzylam tempke i temperatura ciala wynosila 37 stopni.Co to moze być?? brałam clo w tym cyklu i luteine biorę 2X1 od 19d.c. poradzcie prosze. mial ktos tak?? udać się teraz do gina czy czekac do miesiaczki? dalej pobolewa mnie podbrzusze i nogi i czuje ze w pochwie jest bardzo gorąco:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może idź do ginekologa, bo nie wiadomo co to może być. A może to po prostu reakcja na coś. Upały na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można mieć takie objawy bedac w ciazy? ale to chyba troche za wczesnie:( bo owulacja byla 12d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to może być za wcześnie, ale nie powiem Ci więcej, bo nigdy nie byłam w ciąży, ani nie miałam takiego problemu. Najlepiej idź do lekarza. Trzymam kciuki, żeby wszytko było okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochana za mile slowa :) Choć jedna osoba zainteresowala sie moim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko do ginekologa!!! Ja tak miałam i była to hiperstymulacja jajników z torbielą na jednym(dlatego te bóle) 6x6cm!! Przeczylaj w ulotce o tym! Ciąży nie da się tak wcześnie wyczuć! Nawet jeszcze zarodek sie nie zagnieździł...Szybko idz na USG. Naprawde-ja leżałam z tym tydzień w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Clo tak jak ty i mojej jajniki tak zareagowały....twoje mogą też źle reagowac. U mnie do tej torbieli dodatkowo pojawił się płyn w miednicy mniejszej (prawie litr!!) i jajniki 2-3krotnie powiększone. Naprawde nie ma żartów bo jajnik może pęknąć-nie chce cię straszyć ale szybko idz na usg-nawet na izbe przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie teraz nastraszylas :( to faktycznie jutro pojde do gina :( tez brałaś Clo jak Ci sie tak stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory napisalas przeciez ze bralas Clo. Ale nie może to być inna przyczyna czy tylko to? Boże boje sie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory napisalas przeciez ze bralas Clo. Ale nie może to być inna przyczyna czy tylko to? Boże boje sie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na innych forach ze niektorzy poprostu maja takie objawy jak ból podbrzusza po stosunku i temperatura wysoka w pochwie. Może to nie jest odrazu hiperstymulacja... mam taka nadzieje mimo wszystko udam sie jutro szybko do gina na usg... Szkoda ze tak niewielka ilosc osob odpisuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuj, niektórzy twierdzą, że mam dobre serce(choć chore) i jakoś nie umiem się nie zainteresować ludzkimi problemami bo przecież w każdej chwili mogą również dotknąć mnie (odpukać w niemalowane). Będzie najlepiej jak udasz się do ginekologa, bo tutaj są tylko rady i własne przypadki, a ty możesz mieć zupełnie co innego. Ale nie zamartwiaj się na zapas, bo jestem pewna, że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że cie nastraszyłam :( ale naprawde dla mnie to było nic miłego.....tydzień w szpitalu z kroplówką i zastrzykami w tyłek z ketonalu i jakichś przeciwzakrzepowych i czegoś tam jeszcze....-dodam że na początku przeciwbólowe nawet nie pomagały-taki ból. Ale przeszło po 3 tygodniach sie wchłoneło. U ciebie oczywiście może być cos innego...ale lepiej to sprawdzić-wogóle przy clo monitoring powinien byc nawet po owulacji z raz w tygodniu-u mnie ta torbiel tak wyszła..inaczej to bym myślała że mi sie kiszki poskręcały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa 23
Witam dziewczyny. Ja również bralam clostilbegyt. Bralam go od 4 dnia cyklu czyli jakies 2 tyg temu. Dzisiaj strasznie boli mnie brzuch z lewej strony czasami czuje takie dziwne klucie.Z mężem staramy sie o dziecko od ponad 2 lat. Bralam wcześniej clostilbegyt i jie mialam takiego czegoś Prosze napiszcie mi co to moze byc. Dodam ze obecnie przebywam za granica. I jeszcze jedno kiedys mialam podobny przypadek poszlam do szpitala na badania i okazalo sie ze przez peknieta torbiel tak mnie boli niestety lekarz nie potrafil po USG stwierdzić gdzie ra torbiel pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mieć torbiel na jajniku z pęcherzyka, który nie pękł i stąd bol, dlatego właśnie przy clo monitoring i ostateczne potwierdzenie owulacji jest koniecznością, bo jak się zrobi torbiel, a lek nadal bierzesz, to sobie ją pięknie przestymulujesz i problem gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa 23
Czyli co powinnam udac sie do lekarza. Bralam juz wcześniej ten lek i nie mialam takich boli. A myslisz ze ten bol moglby oznaczac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym poszła natychmiast, bierzesz clo bez żadnego nadzoru lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×