Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg

czy warto iść na prawo ????

Polecane posty

Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg

nie wiem czy warto iść na prawo. proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg
nie wiem co mam robić. jakie wy studia skończyliście ? dziękuję za odp o ile będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy Cie to interesuje, bo jesli tylko dlatego, ze marzy Ci sie kariera i myslisz, ze kokosy z tego beda od razu na starcie to mowie ze nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg
ja chce isc na prawo bo nie wiem na co mam isc innego :( a myślę ze i tak bym dużo nie zarabiała o ile bym w ogole znalazla prace.... wlasnie bardziej chodzi mi o to czy jest po tym kierunku praca ..... nie chodzi mi o kase. ja bym mogla nawet zarabiać najniższą krajową. przecież pieniądze to nie wszystko.....wcale nie chce zarabiać nie wiadomo ile. chcę się po prostu kształcić. ale tez chodzi mi o to aby mieć prace w swoim zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samym prawie to raczej z praca trudno, nawet aplikanci maja problem. Ale mysle, ze gdybys zaczela prawo, potem poszukala jakiejs pracy i przeniosla sie na zaoczne to wtedy moglabys jednoczesnie sie ksztalcic i miec doswiadczenie w pracy. Bo niestety, ale same studia na prawie nijak sie maja do pracy w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg
a administracja ? właściwie to chciałam iść na fizjoterapie. ale boję sie że sobie nie poradzę. chcę bardzo pomagać ludziom. ale chcieć to nie zawsze móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg
wiem ze to głupie ze sama nie wiem co chce robić...to znaczy na co iść. bo co chce robić w zyciu to wiem. pomagać ludziom. i tutaj nie chodzi mi o kase. mam to gdzieś. ale z czegoś zyć też muszę wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz pomagac ludziom tak w sensie doslownym, to moze lepeij cos z pomoca socjalna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkfglgklfgflgf;lgflgkg
noo moze ...ale na co mi to skoro po tym pewnie tez nie bedzie pracy. chcialam isc najpier na prawo a potem na policjantkę albo na detektywa... wiem ze ludzie tego nie doceniaja ale uwazam ze tacy ludzie również pomagają ludziom. pomyślę jeszcze nad tą pomocą socjalną . dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×