Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OjciecMateusz

Zdrada Przedmałżeńska

Polecane posty

Gość OjciecMateusz

Mam trzydzieści lat, narzeczoną, która jest fajna z charakteru i w nim się zakochałem, ale... po prawie dwóch latach przestała mnie pociągać i w końcu zaczynam wiedzieć co to będzie znaczyło "obowiązek małżeński", niemniej jednak dogadujemy się na płaszczyźnie wspólnego życia doskonale i zapewne będzie ok. Do czego się nie przyznaję, to fakt, że zdradzam ją z dwiema dwudziestoletnimi studentkami, które robią to za kasę, ale z dziką przyjemnością i ułańską fantazją... Jej tego nie powiem, ale na forum tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nieprzyzwoitą wypow
ale z ciebie frajer :D zamiast z nią zerwac skoro jest źle to walisz po rogach i jeszcze ślub planujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q_Ń
powiedz jej daj dziewczynie szansę ustosunkowania się do problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo ... poruchamy się ? wprawdzie 27 wioren mi leci i nie dorastam mokrym tzipka dwudziestek do pięt ale spróbować mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjciecMateusz
Mieszkam z nią... to nie jest teraz takie proste, jak się człowiek wpakował... ale będę musiał to zrobić i odejść przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odejdź ... nie ma to jak 3kat z dwudziestkami :) Jak są niedrogie to poproszę o namiary... sama je z chęcią zatrudnie na pół etatu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczvalgira
Jak z nich ewentualnie zrezygnujesz to ja jestem chętny na przejęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×