Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooopetanaaa

Podejrzewam że jestem opętana

Polecane posty

Gość to jest wątek
ale opętanie istnieje tylko w relacji do chrześcijaństwa, w innych religiach to pojęcie nie jest zdefiniowane.Co nie znaczy, że trzeba z niego robić osobna religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wątek
i własnie na tym polega jej problem, że nie pisze nic o Bogu. Fascynacja szatanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest niedziela
Moze nie zdazyla, a nie widze tam jakiejkolwiek fascynacji Szatanem. i tu sie mylisz---W innych krajach tez wypedzaja zle duchy, bo zdazaja sie opetania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest niedziela
Dobra ja w kazdym badz razie ubieram sie powoli i udaje sie do kosciola na msze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wątek
no w sumie tak - np. szamani, ale zastanów się, tu mowa o religiach, nie o krajach. Idź już na tę mszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastor Fiutazy S.
a jak poderzewam, że trzeba ci porządnie przeruchać piczkę , aż będzie trzeszczała . Ramen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodewilki
tu sie kłania psycholog , nie jesteś opętana, ale pewnie cos sie wydażyłow twoim zyciu co cie zmieniło ... moze jakaś trauma z dziecinstwa do ciebie wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opetana x
Wiem co czujesz ! Miałam kiedyś tak samo , no ba ja nawet byłam na serio opętana , nawet księża i arcybiskupi to potwierdzili , prowadzono na mnie egzorcyzmy , ale ci powiem co było napocządku kiedy jeszcze nie byłam aż tak opętana : depresja , myśli samobójcze , cieszenie się z cudzych nieszczęść , słyszenie tajemniczych odgłosów i szeptów , niezwykła siła fizyczna , widzenie strasznych (demonicznych) twarzy czy poruszanie niektórych rzeczy bez kontaktu fizycznego z nimi . Dobra to tyle , po kilku tygodniach wypędzili ze mnie trzy demony : Beliala , Baala i Pazuzu . Teraz jestem już normalną , zdrową , wesołą i szczęśliwą dziewczynką . P.s. W tym roku mam 16 lat a egzorcyzmy na mnie prowadzono rok temu . Więc się nie martw . Bóg czuwa nad tobą . Bóg zapłać . W imię ojca i syna i ducha Świętego , Święty Boże , Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fear of the Dark
ty opetana x wez lepiej idz do psychiatry bo ci klamstwem z paszczy cuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opetana x
Ale tak było naprawdę , jeśli mi nie wierzysz , dobra nie wierz . Mam cię w czterech literach ale wiedz że opętania istnieją , wiem to bo sama byłam opętana . A więc ty się łaskawie przymknij i z bogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fear of the Dark
dobra wierze ci ale w chuj mnie obchodza jakies demony pierdoly sa rzeczy gorsze na swiecie od tego chujowego opetania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opetana x
Może i tak ale nie wiesz , ba nawet nie masz pojęcia o tym jaka to jest ciężka , trudna a nawet śmiertelna walka z siłami zła ? Wiesz to ? Niewiesz ! To się łaskawie nie odzywaj i nie pisz głupot jak nie potrafisz pomóc ! Cześć i z Bogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fear of the Dark
dobra nie denerwuj sie tak wspolczuje ci na serio juz sie nie bede odzywac czesc z bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opetana x
No i dzięki Ci wielkie , cześć Ci jeszcze raz i z Bogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fear of the Dark
zal mi cie gacusiu jestes chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Lily McSydow von Carter Jr
Co za cwele ja pitole . Ale wam wszystkim współczuję . :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×