Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letni funkcjonariusz

Kobiece nogi!

Polecane posty

Gość stopeek
Dziewczyny wysyłajcie zdjęcia swoich nóg i stóp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, nie będę się upierał ale na dużym palcu lakier wyglądał na złuszczony więc sadziłem że po prostu nie malowałaś wczoraj bo ci się nie chciało. Gdyby w ogóle ci się chciało to zrobiłabyś tego frencza :) jak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia ale z wesela, nie takie dokładne i w rajstopach ;) ( nie mojego wesela). Może byście doradzili co w nich zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarowana - zdjęcia z wesela będą ekstra, wrzucaj :) w ogóle wesela są super bo kobiety są w eleganckich butach i często w rajstopkach i krótkich spódniczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeek
Kobiece stopy z francuskim manicurem są najbardziej sexi :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopeek - french jest naprawdę fajny, ale jak ładna stópka i zadbana i do tego w ładnym bucie to moze być i bez manicure a dobrze położony zwykły lakier a czerwony zawsze wygląda super na ładnej stópce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeek
john w sumie moge sie z Toba zgodzic :) Mnie sie też podoba kobieca noga z tyłu na szpileczkach, wtedy tak fajnie zarysowuje sie łydka i ściegno alchillesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeek
Dziewczyny maja takie ładne nogi a wstydza sie je pokazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, dobrze jest :) lubię takie rajstopki ;) nóżki też niczego sobie, poprosimy o kolejne ujęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
Zgadza się troszkę się zdarł w tym miejscu, malowałam wczoraj w nocy i juz mi się nie chciało frencha robić bo byłam padnięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nie przejmuj się tak się tylko czepiłem w kwestii formalnej :) ale stópki super :) na takich szczupłych w kostkach nogach świetnie prezentuje się łańcuszek delikatny i dla ekstrawagancji jakaś obrączka na którymś palcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
zaczarowana18 dzieki też masz ładne nóżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka449
Ja myslałam o małym tatuażu na stopie, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuje, ja tak znowu nie uważam, komplementy słyszę, ale mam brak wiary w siebie... ;) czy moge w nich coś zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaże dobra rzecz, ale przy dzisiejszej technice nie warto robić takiego na stałe, można z henny, pamiętaj że ta nóżka nie zawsze będzie taka śliczna i z czasem nawet delikatny tatuaż może budzić zażenowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarowana - właśnie nie wiem czemu kobiety często mają kompleksy na punkcie nóg? Wiele z nich nie zdaje sobie sprawy, że ich nogi są super i nie trzeba nic poprawiać, owszem, moze nie są idealne ale idealne nogi to nie tyle praca nad nimi co po prostu natura.... lidka - mam podobne zdanie o tatuażach jak matuzalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss.
lidka449:)możesz na stopie ale ładniej by było na pupie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopeek
Dziewczyny, gdzie zdjęcia waszym pieknych nozek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co taka cisza :) te nóżki też są śliczne na swój sposób, nie to ładne co ładne a co się komu podoba, jak dla mnie ciut za szczupłe ale może dlatego że jeszcze młodziutkie, za to chyba mocno chodzą po ziemi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×