Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralina karolinaa

33tc i 15 kg na plusie. czy to dużo???

Polecane posty

Gość koralina karolinaa

powiedzcie, bo nie wiem czy sie dołować czy co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallali
ale po co masz się dołować już nic nie zmieni tej wagi, która nie jest jeszcze duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Moim zdaniem nie jest aż tak źle. Znam kobiety które przytyły nawet do 30kg. Sama przybrałam 10kg. Także jesteś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina karolinaa
kurde mam nadzieję że część tej wagi to woda i że do porodu zbyt dużo już nie przybiorę. ważę 102kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallali
ale co Wy robicie przed ciążą z tą wagą? 102 kg w ciąży to sama wiesz, ze to masakra i nie chodzi o przybranie 15 kg, bo to zazwyczaj norma ja w ciąży ważyłam w 9 miesiącu 61 kg, ale 102? nie chcę Cię urazić, ale dziewczyny dbajcie troche o siebie, przecież taka waga zagraża już zdrowiu, tkanka tłuszczowa "ugniata" inne organy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina karolinaa
ollali ale cie nie pytam o opinie o mojej wadze z przed ciąży tylko przyrost wagi w ciąży. fajnie że sobie ważysz swoje 62 kg niestety nie każdemu jest to dane z różnych powodów, ja dziękuję Bogu że jestem w ciąży bo całe życie mówiono mi że nie mam na nią szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olallali
dobrze nie pisałam tylko do Ciebie, ale sporo jest dziewczyn o tej wadze jeśli miałaś kłopoty to przepraszam, ale nie bierz tego do siebie napisałam ogólnie i ważę teraz znacznie mniej, bo już dziecko urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ,a skad masz ten rozek i.owijaczek ?? czemu ich nie chcesz ?? a smoczkow tez czemu zs duzo kupilas?? co do przybierania na wadze w ciazy to mysle ,ze jest calkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????????!!!!!!
ola .. masz racje ja idac do porodu wazylam 106 kg to tragedia traz waze 86 i tez jest to tragedia jednak mimo iz malo jem, cwicze mam tez duza niedoczynnosc tarczycy i naprawde coezko zgubic mi kazdy kg autorko duzo, w koncowych tyg tyje sie najwiecej bierz pod uwage ze jeszcze okolo 8 kg moze dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mając niedużą nadwagę
jeszcze przed ciążą, do 33 tc przybrałam tylko lub aż 6,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina karolinaa
sandrusia - rożek i otulaczek dostałam od koleżanki po jej córeczce , butelki i smoczek są nowe - gratisy z targów produktów dziecięcych. nie są mi potrzebne bo mam smoczki i butelki innej firmy. nie mam żadnej znajomej w ciąży a szkoda mi to wszystko wyrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pikuś ;)
ja w ciąży przytyłam 25kg ;) z czego 4kg syn troche woda mi się zatrzymała przed porodem i po wyjściu ze szpitala miałam -10kg, reszta 15kg nadwagi zrzuciłam dopiero przechodząc na dietę south beach, w ciąży jadłam co chciałam i rzuciłam palenie ;) pewnie dlatego tak mi dupsko urosło ale już jest ok, nie ma co się dołować 15kg to max ile powinno się przytyć w ciąży ale każda inaczej przechodzi ciążę ;) tylko jak urodzisz weź się za siebie i nie czekaj na cud jak nie schudniesz karmiąc itp ja karmiąc przez 6 miesięcy nic nie schudłam i apetyt miałam straszny więc żeby się nie użalać nad sobą lepiej zrzucić zbędne kg przez zdrowe odżywianie bo na ćwiczenia to raczej się czasu nie ma przy maluchu ;) Pomyślnego rozwiązania życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam 33 tydzień w środę. I też mam 15 na plusie. Ważę 97 więc nie jestem zbyt daleko za tobą :-) W pierwszej ciąży przytyłam do 107!!!! Teraz mam nadzieję na 102-105. W ostatnich tygodniach je się mało ale za to mało też się rusza i trochę puchnie. Na pocieszenie ci powiem że po pierwszej ciąży waga wróciła na swoje miejsce choć zajęło mi to ponad rok. Najgorszych było kilka ostatnich kilogramów. Nie stosowałam diet ale ćwiczyłam kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina karolinaa
Paulinka a ile Ci spadło zaraz po porodzie? Wiecie ja się nie martwię że nie zrzucę po porodzie, bo umiem się skutecznie odchudzać. Przerażają mnie po prostu te liczby na wadze. aha mimo tej wagi narazie nie mam ani jednego rozstępu, to mnie pozytywnie nastraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee wieeeeem
Moja mamcia przytyła w ciąży 8kg z pierwszym dzieckiem a z drugim 7kg. Oboje z bratem warzyliśmy około 3,5 kg także niezle się trzymała :) Mam nadzieje ze pojde w slady mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu cię muszę rozczarować :-) Pojechałam do szpitala ważąc 107... i wyszłam ze szpitala ważąc 107 :-) Z tego dziecko ważyło 4kg... Jak to możliwe? Byłam po porodzie tak opuchnięta że wyglądałam jak balon. Organizm nie oddawał wody i minęły dobre 2 tygodnie zanim w końcu waga wskazała 97kg. Czyli w czasie porodu zeszło ze mnie gdzieś tak dziesięć kilo... Po 3 miesiącach miałam 92 bez odchudzania. Po 6 miesiącach 87 kilo (bez odchudzania). Potem zaczęłam ćwiczyć w 6 miesięcy straciłam około 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
ja zaczełam 34 tydzien i mam na plusie 14 kg. Przed ciaza wazylam 53 kg a teraz waze prawie 67 kg, dodam tylko ze mam 153 cm wzrostu. ale gin nie mowi, ze duzo przytylam - pytalam sie go nawet o to, czy nie za duzo - powiedzial, ze przy niskiej wadze wyjsciowej mam prawo tyle przytyc. (chociaz ja nie wiem czy 53 g przy 153 cm mozna nazwac taka niska waga wyjsciowa:) ) . Jednak teraz staram sie pilnowac - mniej slodyczy glownie - i jak na razie przez 17 dni przytylam tylko 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×