Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakowska trufelka

Czy ktoś z was posiada zaawansowaną wiedzę z word 2007?

Polecane posty

Gość zxcvbn
Pisz o co chodzi to może ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowska trufelka nl
Próbuję wstawić do CV zdjęcie piczy i jak wklejam to jest dziwnie rozciągniete ;/ Jak to poprpawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wordzie 2007 nie chcą wyświetlić mi się obrazki. Tzn. skopiuje coś z neta, a wyświetla się tylko takie jakby pole a w środku nic :( W necie są rady, ale do worda 2007 nijak się mają, bo tutaj są całkiem inne opcje. Przeinstalowałam już office i też nic to nie pomogło. Ponoć niechcący mogłam zaznaczyć pewną opcję ,,pokaż symbole zastępcze obrazów'', ale ja mam to właśnie odhaczone, także to też nie jest przyczyna. Ludziom pomogło przeinstalowanie i odhaczenie tego pola ale jak widać mój problem dotyczy czegoś innego. I nie wiem czego :( Może brak jakiegoś sterownika? Ostatnio usuwałam trochę programów... Ale czy word potrzebuje dodatkowych sterowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że kombinowałam też ze sterownikami do karty graficznej (były takie sugestie w internecie). Przesuwanie wskaźników w trybie ekranu również mi nie pomogło. Szlag! Dlatego szukam kogoś kumatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdgfhh
ja robie tak: najpierw zapisuje ten obrazek na kompie, sprawdzam czy wszystko OK, czasem trzeba otworzyc w paincie taki obrazek. i dopiero potem go kopiuje do worda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w word padzie zapisuje mi się w takim formacie(przykład): diabolical sl.gifdid.giffive.gifago.gifap.gifbad.gifgot.gifleg.gifsit.gifcat.gifago.gifleg.gifsl.gif (ten obrazek to wymowa słowa ze znakami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×