Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zibiiiiiiiiiiiiii

wybór tabletu-czym sie kierowac?

Polecane posty

Gość zibiiiiiiiiiiiiii

chce kupic sobie tablet ,glownie chodzi mi o czytanie ksiazek ,ale fajie gdyby mozna bylo puscic dziecku bajke podczas podrozy -polecie cos i doradzcie na co zwracac uwage przy zakupie -cena ,mysle ze maksymalnie 500zl.I jeszcze pytanie warto kdolozyc wiecej kasy i kupic taki z nawigacja czy lepiej kupic ja osobno9byla by rzadko uzywana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibiiiiiiiiiiiiii
nikt nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nawigację lepiej kup osobno - mimo wszystko, jak coś jest do wszystkiego, to w efekcie nie nadaje się do niczego. zarówno nawigację jak i tablet proponowałabym z firmy manta, popatrz sobie w avansie, oni mają spory wybór, może nawet w promocji wyhaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr81s
Do 500 złotych masz głównie modele Manty, Larka, Overmaxa. Spoko tablety tej pierwszej firmy widziałem na avans.pl, zerknij tam, ceny startowały od 300 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grille
Ten Lark co koleżanka podała nade mną jest bardzo dobry w tej cenie. Warto też zerknąć na Manty, moim zdaniem są też całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardziel
Czy jest łatwy w obsłudze i czy posiada tego typu oprogramowanie jak te na tej stronie http://kanbantool.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak na pewno i łatwość w obsłudze, rozdzielczość, ja osobiście też patrzę na to jak w ogóle się prezentuje, a jeśli chodzi o jakiś konkretny model to mnie bardzo ciekawi ten http://i-box.pl/128-strona-g%C5%82%C3%B3wna/302-zeus-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×