Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolitka8989

co powinno umieć 1,5roczne dziecko, martwie sie o corke

Polecane posty

Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące prawidłowego rozwoju swojej córeczki to polecam Ci szybką, dyskretną poradę specjalisty P. lek. med. Ewa Rachwał - Kleinrok http://lekarz-radzi.com/. Udziela porad online między innymi w takich sprawach jak Twoja. Mam nadzieję, że Ci pomoże rozwiać wątpliwości lub zdiagnozuje przyczynę dysfunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ne wiem do końca co powinno ale wiem co robi moje . Mówi mama , tata , baba , nie , tak , jeszcze , buty, czapka i jeszcze kilka pojedyńczych słów . Pokazuje palcem , je sama łyżką i widelcem . Robi pa pa, brawo . Naśladuje odgłosy . Mówi sisi ale jak już ma zasikaną pieluchę . Wszystko rozumie . Robi to wszystko pewnie dlatego , że chodzi już do żłobka i szybko się rozwija. Ma też starsze rodzeństwo od którego dużo się uczy . Jak by była tylko ze mną w domu pewnie byłoby inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wczoraj dostałam opierdziel że 1,5 roczny chłopczyk nie umie śpiewać tak jak jego 2,5 letni kuzyn. Przecież rok różnicy w tym wieku to w rozwoju przepaść. I nie ma co umiejętności 1,5 rocznego dziecka porównywać z umiejętnościami 2,5 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu jeszcze mamy dzieci które się słabiej rozwijają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslam ze sie slabiej rozwija. Jednak psycholog i logopeda orzekli norme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez jest w tyle za rówieśnikami i to sporo o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze,kobiety,ile razy mozna powtarzac wam,ze kazde dziecko jest inne,rozwija sie w swoim tempie i nie ma co prownywac jednego z drugim?To,ze jedno dziecko potrafi np.spiewac to nie znaczy,ze inne tez musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×