Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość ojoj....
gocha kiedy i jaka ksiazke ostatnio przeczytałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh................
to sa wasze pierwsze dłuzsze wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj....
tak myslałem,widac to po twoich wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh....
no to facio na wakacjach bedzie miał okazje zobaczyc co z ciebie za ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh......................
na wyjazdach lepiej sie kogos poznaje,wyedy prawda wychodzi jak szydło z worka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak nie chcesz mówić to nie mów....ja tam nie mam żadnych tajemnic..a facetem na pewno nie jesteś, to czuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek3- Serio akurat tym nie ma sie co chwalic, a to jest chyba jedyna rzecz ktora moglaby zaszkodzic mojemu zwiazkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoręki, poczytaj wpisy Gośki, mimo że jest kochanką którą utożsamia się z potworem, wyczuwa się że jest jakaś sfrustrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśę że to właśnie ją zdradzono i sfiksowała ,a teraz wyżywa się na takich samych ofiarach jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka nie wierzę że jesteś w związku z lekarzem,z prostej przyczyny ,Twój poziom umysłowy jest niski, przynajmniej tak Cię odbieram jak czytam to co napisałaś.Jesteś bezkrytyczna dla siebie a strzelasz głupotami z szybkością karabinu maszynowego i do tego strzelasz na oślep.Jestem tylko po szkole zawodowej ,ale Twoje myślenie mnie powala i irytuje ,długo z taką kobietą bym nie wytrzymał, nawet jak byś była super pięknością .Na początku wygląd wystarcza ,ale póżniej już nie ,bo życie we dwoje to nie ciągły sex tylko szare życie i min. rozmowy.Zdajesz sobie chyba sprawę z tego że młodsza nie będziesz,a młodsze cizie będą ,więc jeśli facet poleciał tylko na ciało to Ci trochę współczuję (tylko trochę).Dobra kończę bo myślę że to prowo ,teoretycznie możliwe ale za dużo w tej histori sprzeczności i mało realnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że to prowokacja...ale fajnie zrobiona.Ilu ludzi dało się wkręcić,poczytaj ,co za emocje,ile epitetów,obelg o la la !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoreki- To akurat nie jest prowokacja:) Tamtego faceta nie skomentuje, bo juz drugi raz sie zegnal, a w ogole to bawia mnie ludzie ktorzy wszedzie musza wtracic swoje 3 grosze i mysla ze to co oni o kims uwazaja ma jakies znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy Twardoręki, kogo zdradzono sfiksował, ktoś kto jest słaby psychicznie może tak...ludzie przeżywają wojny, śmiertelne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardoręki na kafe wiekszość tematów to prowokacje, więc dużego wyboru do poważnych dyskusji nie ma .Życie często pisze zresztą jeszcze bardziej pokręcone historie ,więc nawet dyskusja na tym topiku nie jest taka bezcelowa.To może być historia prawdziwa, tylko tak bezmyślna dziewczyna jest raczej nierealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie jest pusta ani płytka...coś jej się w życiu przydażyło ,że stała się taką wrednicą czarownicą ,ale może to nie jest wcałe zła dziewczyna ...tylko trochę zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz w ktorym momencie bylam bezmyslna, bo tu wiele osob pisalo wiele rzeczy, niestety wiekszosc z nich byly to ich wymysly i dopowiedzenia:) Ja tymczasem oddalam sie, ale moze jeszcze pozniej na chwile wpadne:) Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska287 Gośka ty nawet ze zrozumieniem czytać nie umiesz,pisałem :do wieczora ,mamy już późną porę .Forum publiczne jest do wymiany opini,więc jeśli nie znosisz nieprzychylnych opini to po co ten temat? Chciałaś usłyszeć od wszystkich słowa pochwały ? Jeśli tak, to jesteś naiwna. Mało mnie obchodzi że Ci moja krytyka się nie podoba, klaskać Ci nie będę, wyzywać też Cię nie wyzywam i powątpiewam że taka jesteś ale to już pisałem.Widzę jednak że jest coś na rzeczy w tym co pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielceee zdzwionaa
goska287 Ty masz jakiochś realnych znajomych,którzy lubią twoje towarzystwo????? Chyba nie masz. Kiedy nie wejdę,to widzę cię krążącą po róznych tematach. A w tym to juz zanudzasz na maxa.W kółko to samo. Dziewczyno,młoda jesteś ,a tak marnujesz sobie życie przed komputerem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiste ze to prowokacja! zauwazyliscie ze w wypowiedziach goski nie ma emocji?! jest spokojna i opanowana! dlaczego? bo wy oceniace nie ja, ale kogos wymyslonego! wiec ma gdzies wasze zjadliwe komentarze! malo tego prosila nawet zebyscie sie nie klocili miedzy soba! gosia gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt dobra jest Gosia czy jak tam ma na imię,zero emocji,ludzie plują a ona spokojnie pisze dalej...dobra jest ,może jakaś studentka robi badania socjologiczne ? : ) Eksperymenta na nas? Na żywym organizmie tego narodu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×