Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość wiadomo że gośka to projekt
ale kiedy ona sra:O może jakieś dziwo z japoni albo cuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co te wulgaryzmy,sra,przecież projekt Gośka Na tym żeruje....a propos jak robi się te bużki ,takie krzywe????Bo nie umiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że gośka to projekt
to nie jest wulgaryzm:O to uproszczona forma oddawania kału a co Ty taki wrażliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi sie ,,piszcie, piszcie ja sobie pozniej poczytam" hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu04- Dziekuje, ale to nie jest prowokacja:) Jestem na kafeterii jakos od marca chyba, wiec gdybym chciala zrobic taka prowokacje, to zrobilabym to juz dawno:) Zreszta to nie ja zalozylam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośka na pewno nie jesteś studentką socjologii, raz nawet Cię podejrzewałam o psychologię, ale Twoje odpowiedzi w temacie wyglądają mniej więcej w ten sposób: "TAK", "NIE" w sumie jak zaprogramowany robot, masz widzę niezbyt bogate słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wszyscy cie tu obrazaja , wyzywaja, zadaja pytania na ktore tak naprawde nikt by nie odpowiedzial a ty spokojnie odpowiadasz ,zero w tobie zlosci , zlosliwosci. zawsze grzeczna i opanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....ale masz zero emocji, próbujesz poznać osobowość kogoś przez internet......ale na osobowość czyjąś składa się nie tylko pisanie: mimika, reakcje kogoś na żywo itd. czasami wydaje mi się że wychodzisz z założenia, że nas tu poznajesz....ale nie znasz naszych reakcji na żywo, nie widzisz twarzy, spojrzenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slownictwo moze nie bogate ale bledow nie robisz:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu04- Na jakie pytania odpowiedzialam, na ktore nikt by nie odpowiedzial? Wiekszosc rzeczy na moj temat napisaly osoby z tego forum, wymyslajac sobie lub dopowiadajac rozne historie:) Moze zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale ja tak naprawde udzielilam o sobie tylko kilku bardzo ogolnych informacji:) Reszta to bujna wyobraznia piszacych tu ludzi:) A to, ze pisze spokojnie. Widzisz nie zaliczam sie do osob, ktora emocjonuja sie tym, co kto napisze o mnie anonimowo w internecie. Co innego prosto w oczy w realnym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak gosiu wszystkiego dobrego czy to z radiologiem czy ,,w pracy":-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwana z niej bestyjka Twardoręki? , że siedzi bez pracy, całymi dniami na kafeterii, na utrzymaniu lekarza, który dla niej rzucił żonę...piękne życie, naprawdę...cwana jest jak nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat rzeka...wiele jest osób zdradzonych,zdradzających lub będących zdradzonymi w przyszłości ...in future!!!! uffff!!!! Dlaczego tu jesteście? Jesteśmy? Bo ja też ...Dziwna ciekawość ,bo w domu tego nie mamy?Praca,sen,praca,sen,praca,sen....a może inni ludzie robią coś inaczej ,to nas ciekawi,Gosia ,nie jest jednak projektem,istnieje taka indywidualność,która tu nas zafascynowała,wkurwiła,zniesmaczyła,a może po prostu ...wszyscy jesteśmy tacy sami,jak mamy zły chumor to dojebiemy kobiecie w ciąży!!Jak nam się podoba zbesztamy kulawego,jeśli szef nam w pracy dojebie będziemy mieli pretensję do garbatego że ma dzieci proste???????!!!!!!Może my jesteśmy jednym dupnym projektem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty ananasek3 ją już lubisz ...bo udaje że jest wyluzowana??Co to nasza wina,że jest na utrzymaniu lekarza ,a jakby była na utrzymaniu hydraulika? To LUUUUUUZIK ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaję się na spoczynek,pozdrawiam,wszystkich,cierpiących na bezsenność,....dziwny jest ten świat !!! Jak śpiewał kiedyś nasz bard : ) ,dobrze bużkę zrobiłem a może tak :) nigdy się tego nie nauczę : -* pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Twardoręki, ja psychologii nie kończyłam tylko coś całkowicie przeciwnego, uczyli nas racjonalnego patrzenia na rzeczywistość.. ....Ty jesteś tu może z ciekawości, inni są bo coś takiego przeżyli i ich to wkurza, że ktoś im zafundował "taką jazdę"....nie wiem Twardoręki kim my jesteśmy....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ananasek sorki! nie bylam dla ciebie mila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
tam zaraz polubilas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ale spoko jestes, juz nie nadajesz jak katarynka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
W to czy gośka jest na utrzymaniu doktora czy kogoś innego , czy wogóle jest z kimś wielokrotnie watpiłam. Nie watpię natomiast w to, ze kłamie jak najęta , tutaj i na innych tematach. Być może bawi się tym , być moze pisze jakąś pracę na temat zachowań internautów, mało mnie to obchodzi. Obchodzi mnie natomiast to, ze swoim głupim gadaniem przeszkadza innym w rozmowach i przeszkadza tam , gdzie ludzie chcą sobie pomóc. Ona (on) jest cała jedną wielką podpuchą. Nie chce mi sie szukać ale przy okazji doświadczeń lesbijskich pisała, ze doswiadczyła tego z koleżanką w akademiku- nie trzyma sie jednej wersji. Ale w sumie co mnie to obchodzi, jej sprawa. To co pisze nie jest interesujące , czy zabawne- wiele osób jest tutaj tylko z powodu chamskiego zachowania na profilu Rozwódek a tego nie tłumaczy żaden projekt, badania czy podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×