Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość ja kochanka
jaką, możesz zdradzić tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok głupia jest, fakt dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Droga miłującego pokój wojownika" Dan Millen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dan Millman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dialog był głupi, normalnie żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nawiązanie do: nienawiści.....porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałem tylko poznać Kogoś kogo kiedyś znałem i do dziś pamiętam....tylko tyle a może aż tyle.....pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz Piotrze, powtórz jeszcze raz, dlaczego nie możemy, nie powinniśmy utrzymywać kontaktów, sama sobie powtarzam i nic.. nadal tęsknię. Tobie ta racjonalizacja przyszła z taką łatwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w przyjaźń między mężczyzną a ko­bietą. Prędzej czy później ktoś się zakocha. I albo pokochają się oboje i wtedy ich przyjaźń będzie prawdziwa albo będzie kochało tylko jedno i chcąc dalej się przyjaźnić będzie kłamało, że nie kocha. Nie warto oszukiwać kogoś oraz siebie, potem boli podwójnie.A ja nie potrafię kontaktować się z Tobą,mieś kontakt,i jednocześnie pozostawać obojętnym.... nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za Twoje słowa, takich było mi trzeba. Masz rację... ja też nie umiem być tylko przyjaciółką, chociaż bardzo pracowałam nad tym. Ale nie wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację nie powinniśmy się kontaktować sama zauważyłam, że między nami może być coś więcej niż przyjaźń a właściwie jest coś więcej......przepraszam za zawracanie głowy swoją osobą i dziękuję za namiastkę normalnej znajomości.....i życz mi szczęścia Piotrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Gdy Ci będzie bardzo źle....Zamknij oczy, pomyśl o mnie a gdy sen dopadnie Cię... W swych marzeniach jestem z Tobą i na zawsze KOCHAM CIĘ. W dziwny i niezrozumiały sposób, ale sytuacja jest taka właśnie jak moje uczucie. Ale nie martw się B...ko gdy nasza droga się zakończy, siądziesz znowu na ławeczce ,obok mnie, i znowu nasze oczy się spotkają .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jest nas dwie B...ki. Chyba się jednak łudze, że "mój-nie-mój" Piotr tutaj zagląda. Ale ciekawe, że wiele szczegółow się pokrywa, nawet poezja pasuje. Trochę pomaga podczytywanie Was, P i B. Może nawet zdołam sobie wytłumaczyc, że tak jest lepiej, z tym milczeniem, brakiem kontaktu. Zresztą, nawet kiedy był to kłamałam, że potrafię być tylko pomocną, pełną altruistycznych uczuć przyjaciółką, smutna prawda. Moja intuicja podpowiada mi, że z drugiej strony było podobnie, zbyt wiele o tym świadczyło. Tylko smutno mi czasem, że nawet nie moge liczyć na uśmiech w necie. :-( a kiedyś tyleich było, uśmiechow z "piekła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz marzenie o mnie.....tak ja Kocham marzenie o Tobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę nie znasz mnie jako osoby ale nie masz prawa mnie poznać, bo możesz tego żałować że zrobiłeś taki krok......pa Rahimku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kochanka
a jednak nie napiszę dzisiaj nic, gdybyś dzisiaj wszedł w moją dusze pekłoby ci serce ściskam Cię i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami kiedyś podjęliśmy x lat temu taką decyzję że jest pustka........, a teraz po latach przez przypadek spotkaliśmy się jako dwie anonimowe osoby tutaj.......Ciebie spotkać nawet anonimowo to jak spotkać się z demonem, z siłą która najmocniej na mnie wpłynęła........mój demonie który zawładnąłeś kiedyś moim ciałem i umysłem......sorki że tak Cię nazywam bo może Ci się to nie podobać ale tak kiedyś było......x lat temu.......jesteś człowiekiem który potrafi zmienić czyjeś życie w ułamku sekundy......nigdy nie znałam później takiej osoby jak Ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś daleko mój demonie i zapomniałam jaki masz na mnie wpływ ale nawet tu anonimowo czuję Cię.......jesteś niesamowity.......niech każda kobieta która to przeczyta wie, że są mężczyźni którzy potrafią zmienić myślenie kobiety w ułamku sekundy na takie na jakie nigdy się nie spodziewała że tak będzie się zachowywać.....i trzeba mieć naprawdę silny charakter aby nie ulec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i czytam i doszłam do wniosku, że wina zdrady leży po równi i w mężczyźnie i w kobiecie......Mężczyźnie, bo nie kocha żony a kobiecie bo pozwala na to aby doszło do zdrady.....są kobiety, które potrafią powiedzieć: stop i wycofać się nawet mimo że kochają....bo mają charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewaj się na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem taka pewna czy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieją takie zapewniam Cię.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama taka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Mam nadzieję że te wpisy nie były o mnie B....ko ...albo inaczej ....że to pisała inna B....a nie ta moja .No powiedzmy że moja :( Demonicznie się zrobiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna B
Nie moje autorstwo. To chyba nawet nie było skierowane do Piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że to nie ja pisałam he he nie jestem nawiedzona;) mój Rahimku no powiedzmy, że mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się tu bawię z Rahimkiem, dwoma B.... no i panem Piotrem.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w d***e to czy się bawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×