Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eva____1234576854

TESCO - Praca, Rekrutacja !!! Mam kilka pytań

Polecane posty

Gość Eva____1234576854

Mam pytanie do obecnych i byłych pracowników sieci Tesco W moim mieście powstaje nowy market tej że sieci na stronie rekrutacyjnej Tesco znalazłam wiele ofert z których na cztery postanowiłam odpowiedzieć w formie złożenia w biurze kadr czterech egzemplarzy CV i listów motywacyjnych z odpowiednim numerem referencyjnym i nazwą stanowiska o , które się ubiegam I tu mam pierwsze pytanie bo nie wiem czy dobrze zrobiłam dając to CV oraz LM w czterech egzemplarzach na każde stanowisko oddzielnie czy po prostu powinnam był dać jedno? Następna sprawa na drzwiach biura kadr była wywieszona kartka „ Dzień otwarty Tesco w godzinach 9 - 17 „ Pani w biurze oględnie w skrócie wyjaśniła ,że jest to spotkanie rekrutacyjne i to wszystko . No i tu mam kolejne pytanie ,bo skoro jest to spotkanie rekrutacyjne czy coś w tym stylu to dla czego sama się musiałam o to pytać a nie po informowano mnie o tym kiedy zostawiałem swoją aplikację ? Bardzo byłabym wdzięczna gdyby znalazł się jakiś znawca tematu i sieci Tesco i mógł coś na temat takiego Dnia otwartego Tesco jak to się odbywa i czego można się spodziewać. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva____1234576854
Czy jest ktoś kto coś wie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×