Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tablet -jaki wybrac?

Polecane posty

Gość zibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

chce kupic sobie tablet ,glownie chodzi mi o czytanie ksiazek ,ale fajie gdyby mozna bylo puscic dziecku bajke podczas podrozy -polecie cos i doradzcie na co zwracac uwage przy zakupie -cena ,mysle ze maksymalnie 500zl.I jeszcze pytanie warto kdolozyc wiecej kasy i kupic taki z nawigacja czy lepiej kupic ja osobno9byla by rzadko uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwtezianka
Za nieco ponad 700 zł możesz kupić tablet Plug Impact w zestawie ze słuchawkami. Opłaca się, bo sam tablet kosztuje 699, a słuchawki ponad 200 zł. Zobacz sobie tutaj: http://plugimpact.pl/category-page/161/673.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuki.
kupiłam yarwik za około 700, nie narzekam, łatwy w obsłudze, co ważne szybko chodzi, ładuje się dość długo ale potem starcza też na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka_kkio
A czy ktoś z Was moze miał doczynienia z tabletami Goclever ? Jestem ciekawa Waszych opini , bo znalazłam fajny tablet, w dobrej cenie, ale własnie fajnie gdyby ktoś napisał jak sie sprawują w codziennym uzytkowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tansze nie są fajne bo to też jedne z pierwszych które wyszły. Najlepiej by było gdybyś mogła sie pobawić jakimś tabletem i go ocenić... Inaczej możesz pluć sobie w twarz że posłuchałaś tutaj kogoś a mogłaś wziąźć lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk2012
My mamy samsung galaxy tab 10.1 jest swietny, android 4.0-bardzo szybki, bardzo czuly ekran, duzo darmowych gier i aplikacji, 2,5corka bez problemu sama go obsuguje;-) Tylko nie wiem ile on kosztuje w Polsce;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle piszesz że chcesz tablet też dla siebie nie tylko dla dziecka, żeby czytać książki. A wogóle czytałaś kiedyś?? Bo ja próbowałam na ebooku i niestety ale tak źle mi się czytało, że cały czas tylko te tradycyjne książki. Moja mama natomiast lubi ebooki i czyta je chętniej niż książke. Więc też się zastanów bo jak to ma być dla Dziecka na bajki to sa przecież fajne sprzęty specjalnie do samochodu(chyba dvd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju bajuuuuuu
wogóle to zbędna rzecz wg mnie,przereklamowana i przydaje się jedynie w podrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Do czytania tablet? Kup sobie jakiś dobry czytnik, np. Inkbooka i nie męcz wzroku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×