Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzukającaPorady

Znalazłam u chłopaka leki na depresję

Polecane posty

Gość SzukającaPorady

Pojechaliśmy w góry. Ja chciałam nas rozpakować w czasie kiedy on do sklepu poszedł po coś na kolację. No i w jego ubraniach znalazłam leki na depresję (dwa różne). Przez cały nasz tygodniowy przyjazd o tym myślałam, ale nie wiedziałam jak z nim o tym porozmawiać. Jak zacząć taką rozmowę? Rozmawiałam na ten temat z przyjaciółką to ona mi powiedziała - "Zostaw go to psychol" ;( Chłopak jest bardzo fajny i nigdy nie zachował się wobec mnie nie fer. Nie zauważyłam też po nim,żeby go coś "dręczyło". Doradźcie coś, bo na swoje przyjaciółki to liczyć za bardzo nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 3
Jezeli jestes w stanie wytrzymac to poczekaj az sam Ci powie. To bedzie u niego oznaka duzego zaufania - jesli do tej pory milczal o tych sprawach. A jesli nie potrafisz "usiedziec na dupie" to powiedz , ze znalazlas takie leki i czy on ma ochote o tym z taba pogadac. Tylko muissz reagowac bardzo spokojnie i zaakceptowac kazda jego odpowiedz onojetne jaka by nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuiuytre
Dlaczego? A co w tym złego?Nie rozumiem ? Ojej jesli tak przyjaciółka radzi to faktycznie masz głupia ,że sie tak wyraże przyjaciólkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukającaPorady
No właśnie sama nie wiem co mam robić. Z jednej strony martwię się o niego, a z drugiej nie chcę naruszyć jego prywatności. Czyli mówicie, że lepiej poczekać aż on sam coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×